0

zina2

Acest utilizator nu are identitate confirmată de către ROmedic. În cazul în care sunteți medic/terapeut, răspundeți pe forum și doriți să vă confirmăm identitatea vă rugăm să ne contactați la 0332 414 747.
  • Vârsta: 72 ani
  • Locație: Cluj
  • Profesie: profesor pensionar
Iată că din nou am apelat la tratamentul Domnului Doctor PETRE MUREŞAN! Acum este vorba de o spondiloză care mi-a creat o stare de disconfort nemaipomenită... Nu mai puteam de durere... Şi am început tratamentul indicat de Domnul Doctor. Nu pot să exprim în cuvinte câte părţi din corp au fost tratate de Domnul Doctor (mâna - în stare extrem de gravă, genunchii, şoldul, faţa, spatele etc.) şi întotdeauna cu rezultate excelente! Ştiţi care este secretul? Să avem răbdare, să urmăm exact tratamentul indicat şi să aşteptăm efectele în timp! Minuni nu se pot face într-o zi... Nimic nu poate fi mai frumos decât să te simţi din nou bine având posibilitatea de a fi găsit un MEDIC PRICEPUT, SUFLETIST, ŞI CU MULTĂ RĂBDARE pentru noi, pacienţii! Toată stima şi recunoştinţa, o mare preţuire a ajutorului dat de Domnul Doctor PETRE MUREŞAN, la care merg ori de câte ori am probleme de sănătate. Şi întotdeauna rezultatele au fost minunate! Cu stimă şi mii de mulţumiri, prof. pensionar Zina 2