0

nanu_madalina

Acest utilizator nu are identitate confirmată de către ROmedic. În cazul în care sunteți medic/terapeut, răspundeți pe forum și doriți să vă confirmăm identitatea vă rugăm să ne contactați la 0332 414 747.
  • Profesie: casnica
am avut mai multe probleme de sanatate.sunt operata de fiere, am 25 de ani.diagnosticul inainte de operatie a fost piatra si tumora la fiere.nici dupa operatie nu ma simt stralucit.am facut o mica descriere a problemelor de sanatate pt ca in aceasta seara am auzit un piut destul de intens in urechea dreapta urmat de un vajait.a durat cam 2-3 min.am mai auzit astfel de zgomote in ureche dar niciodata nu au fost asa de intense si de lunfga durata.am facut analize hemoleucograma completa, glicemie, sideremie, sumar de urina. toate analizele au fost bune mai putin cele de urine avand o infectie urinara.va rog frumos sa imi spuneti ce poate fi cu zgomotul din ureche pt ca m-a speriat destul de tare pt ca in urma lui eram ametita si aveam senzatie de voma si am simtit nevoia sa merg imediat la baie.dupa ceva timp totul a trecut cca jumatate de ora. ce sa fac? multumesc anticipat.