Ä°ntepaturi in partea stanga

01-12-2010
AndraDya
Nu este medic/terapeut
AndraDya
Va rog sa imi dati si mie un raspun...pt ca traiesc numai in stres...si imi este f fff frica.
Ä°n copilarie m-am lovit la cap, ca toti copii de astfel..odata m-am lovit la cap de ma luat somnu si ma durut capul supa care mi-am revenit.
İn timp mı-au aparut niste migrene ingrozitoare in fiecare luna avem...pana cand am crecut au devenit din ce in ce mai rare. Dar mi-au aparut in ochi scotoane puncte flocoane, nust cum sa le mai numesc.
Acum aproximativ 1 an au inceput intepaturile in partea stanga a capului, .dar nu niste dureri mari, acceptabile si jenante, amortiri ale anumitor zone ale corpului (cand o parte din spate, cand o parte din pıcıor etc) ametesli.
Am facut RMN..LA RMN au zis ca am sinozita...am fost la medic. sinozita.eu am si lipsa de calciu dar doar atat.
Acum am observat ca in campul vizual mia aparut un punct negru care il vad cu ambii ochi e mmic.sila ochiul stang cand ma uit lateral nu pot vedea capul persoanei la care ma uit a ca un voal alb..
Nust cum un medic nu imi poate spune ce am...nu inteleg dc nu pot vedea. sa am sinozita
Eu nu sunt in tara..dar va rog din suflet un doctor sa imi raspunda.ca imi este foarte f frica...am doar 24 ani.va rog...sa stıu ce sa fac...sa vin acasa sami fac din nou consult...va rog mult sa ımı datı un raspuns.
1 comentarii
0
02-12-2010, ora 13:08
AndraDya
Nu este medic/terapeut
AndraDya
Va Rog imi poate raspunde un Medic...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.