suntem de 7 ani impreuna si in ultimu an am dezamagit-o!

25-07-2008
stufaky
Nu este medic/terapeut
stufaky
suntem de 7 ani impreuna si in ultimu an am dezamagito!!!!!(nu am inselato niciodata) imi spune ca nu sunt destul de responsabi si nu ma prea tin de cuvant si are dreptate dar acuma sunt mai hotarat ca niciodata sa schimb lucrurile
in schimb iam oferit un inel de logodna si la acceptat. dar e mai rece cu mine cand stam de vb. in pat cand suntem impreuna e super pentru ca ne place sa facem dragoste la nebunie. mia zis ca sa saturat de vorbe. nu stiu cum so fac sa inteleaga ca vreau sa schimb totu in favoarea noastra si sami continui relatia cu ea pentru co iubesc. ultima oara am facut o criza de gelozie care pot spune sincer ca nam avut motive si mia dat inelul jos. nu stiu ce sa mai fac ????


va multumesc
4 comentarii
0
25-07-2008, ora 00:00
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
mergeti la o consiliere de cuplu!!
0
25-07-2008, ora 00:00
sabryna25
Nu este medic/terapeut
sabryna25
stii si eu sunt in aceeasi situatie cu sotul meu
0
25-07-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Stufaky, eu nu am inteles prea bine care e problema voastra. Ce anume reproseaza ea ?
0
26-07-2008, ora 00:00
morena1r
Nu este medic/terapeut
morena1r
Daca ai dezamagit-o 1 data, seiarta.Dar daca ai tinut-o intr-un sr de dezamagiri.greu s-o mai luati de la capat...:-(( Odata pierduta increderea e foarte greu de recapatat...Stii ce se spune:increderea, iti trebuie o viata sa o obtii si o secunda sa o pierzi...Sabryna...imi pare rau si pt tn, pt ca si eu stiu cum e...Iar o solutie la asta...impune supervointa din partea ambilor parteneri.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul