vreau un bebe

18-12-2006
marle
Nu este medic/terapeut
marle
iti multumesc din suflet pentru sfaturile tale ela22, esti o draguta, dar eu nu sunt ingrijorata ca nu mi-a venit ciclul.chiar mi-as dori. problema mea este daca ar fi posibil sa fii ramas gravida pt ca am avut cele doua sangerari in ziua a 3- a si a 7 -a in timpul tratamentului cu duphaston. uite ca deja a venit seara iar ciclul inca nu a aparut...oricum este numai Z28, mai am de asteptat. se vede ca duphastonul nu mi-a reglat ciclul asa cum imi zisese doctorul meu ginecolog. problema este ca eu din ziua a 16-a a ciclul menstrual nu am mai facut dragoste, pentru ca am avut acele scurgeri. deci daca am ramas gravida a fost numai in perioada din 28.11.2006-05.12.2006. o sa mai astet sa vad ce se intampla. problema mea sunt acele scurgeri din timpul tratamentului.or fi normale? anexita am avut de multe ori si eu cred ca am tratat-o, pt ca la ultimul control doctorul a spus ca e ok. multumesc mult si astept sfaturile voastre.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul