vreau sa ma conving daca am sifilis

27-05-2010
mistretu_76
Nu este medic/terapeut
mistretu_76
am avut o relatie sexuala neprotejata duminica pe 16 mai iar la 2 zile am inceput sa urinez des de culoare galben rosiatic si sa ma usture tare dupa ce ma urinam.am ajuns la doctor dermatolog unde mi sa dat un antibiotic ofloxacina am facut si testul vdrl la indemnul doctorului dupa 5 zile de la contact care a iesit negativ mentionez ca pastilele am inceput sa le iau in a 4 zi seara iar testul l-am facut vineri dimineata astazi este a11 zi iar pe mine tot mai ma ustura dupa ce urinez e drept urina de o culoare normala zic eu adica spre incolor nu mi-a aparut nici pana azi sancru acela despre care se spune ca apare la sifilisul primarin schimb am dureri de mijlocsi ma ustura de la noada fundului pana in capatul penisului dupa ce urinez si-mi vine sa urinez f des
2 comentarii
0
27-05-2010, ora 16:44
lala2004
Nu este medic/terapeut
lala2004
De ce banuiesti ca ai putea avea lues? Persoana cu care ai avut acea relatie este diagnosticata cu asa ceva??
0
20-03-2014, ora 22:52
padureiulian
Nu este medic/terapeut
padureiulian
nu sunt sigur daca am sifilis am citit simptomele dar nu corespund.ce vroiam eu sa intreb ma ustura peninsu si am pielea rosie ca sa nu fiu nesimtit o sa zic direct in varfu peninsului si vazui o iritatie numai intr-o parte are de aface cu sifilisu? nu am avut contacte sexuale decat cu sotia si sunt casatorit de vreo 11 ani partea cu pielea rosie am mai patito de vreo cateva ori dar mi-a trecut ce ma sperie cel mai mult este iritati din varf o observai astaseara cand am fost la toaleta numai intr-o parte
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: