virginitate

08-04-2012
sandii13
Nu este medic/terapeut
sandii13
Buna, am si eu o problema cu iubita mea..neam inceput viata sexuala si este cam a8a oara cand o facem ea era virgina si inca o doare cand o facem... tin sa mentionez ca am facut-o de 8 ori pe decursu a cateva luni. este normal, sau o fi din cauza ca a fost asa mare durata intre acte? dati-mi niste sfaturi sau dupa cat timp nu ar trebui sa o mai doara. va multumesc
2 comentarii
0
08-04-2012, ora 23:29
marinelutza
Nu este medic/terapeut
marinelutza
O doare pentru ca nu s-a dezvirginat complet si pentru ca o faceti rar. Stai linistit ca in timp se va obisnui dar probabil nu e dezvirginata complet sau e mica in vagin. Eu zic sa aveti rabdare. Succes.
0
23-04-2012, ora 21:06
Allexis
Nu este medic/terapeut
Allexis
Incearca sa o exciti mai bine inainte de a incepe, ea trebuie sa fie bine umezita. Durerea poate aparea din cauza frectiilor in cazul cind nu este bine umezita. Ai grija de ea si fii atent si incearca sa intelegi cum ii place sa fie atinsa si mingiata, desigur ea inca nu stie. Sau in cel mai rau caz poate merge vb de vreo infectie, af fi bine sa consulte un geniclolog.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici