vagin, sangerare, urat mirositor

19-11-2015
Biancabb
Nu este medic/terapeut
Biancabb
Buna ziua! Am 20 de ani
Am nevoie de sfaturi, pareri
In data de 6 octombrie am avut mancarimi in vagin, dar si afara. Ulterior, la 2-3 zile au inceput cateva scurgeri branzoase cu un miros care nu era prea intepator.Am facut spalaturi cu diferite ceaiuri din plante + spalat de 3-4 ori pe zi.Am avut in acest timp 3 relatii intime, 2 protejate, iar unul nu. Pe data de 26 oct mi a venit menst.care durează 5 zile..dupaia nu Am mai avut niciun simptom, am crezut ca scurgerile s-au terminat.dar cand colo acum 2 saptamani jumatate au inceput scurgeri urat miroasitoare din nouu. Dupa care culoare aceea alb-galbuie, s-a transformat in maronie..tot la fel de urat mirositoare.
De 2-3 zile mi-a venit menst, nu am sesizat prea bn ziua fiindca avand acele scurgeri maronii am crezut ca tot din acel motiv sunt si sangerarile. Sau habar nu am ce e caci pare tot asa branzos sangele asta..of..Sunt putin speriată. Am nevoie de sfat, ce as putea sa fac.stres stres stres
1 comentarii
0
19-11-2015, ora 18:30
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti
Dr. Clinica Marie Stopes Romania
Buna ziua,

Este necesar sa efectuati un examen de secretie pentru ca poate fi vorba despre o infectie si va trebui tratata.

O zi placuta!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: