va rog sa nu radeti chiar am nevoie de un sfat.. ejaculez foarte repede

23-02-2012
octavel
Nu este medic/terapeut
octavel
buna am 20 de ani si am ceva timp de cand miam inceput viata sexuala dar ejaculez foarte repede in mai putin de doua minute.spre exemplu azi am avut primul act sexual cu noua prietena.toate bune si frumoase pana cand sa facem sex...penisul nu mi sa sculat la maxim era aproape adormit..am reusit totusi sa il bag inauntru si am reusit sa dau de 4 din fund si am fost gata:((:(( si am vrut sa mai continui cu al doilea numar dar nu mi se mai scula deloc..de ce oare ma puteti ajuta?:( va rog mult
8 comentarii
0
24-02-2012, ora 11:08
octavel
Nu este medic/terapeut
octavel
nu vreau sa par a fi vulgar sau intrebarea mea la fel dar alfel nu am cum explica prin ce am trecut..
0
25-02-2012, ora 00:24
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
V-am raspuns prin mesaj privat. Il puteti citi dand clic in coltul din dreapta sus, acolo unde scrie "modificati profilul dv".
0
29-02-2012, ora 09:52
claudiugabriel
Nu este medic/terapeut
claudiugabriel
vreau si eu acel raspuns am aceeasi problema.
0
29-02-2012, ora 11:44
octavel
Nu este medic/terapeut
octavel
ma scuzati...dar chiar nu am primit mesajul dumneavoastra daca doriti sa-l mai trimiteti inca odata...v-as fi recunoscator
0
02-03-2012, ora 12:26
iubitelu
Nu este medic/terapeut
iubitelu
buna am si eu o problema care ma tot framanta, se intampla ceva daca cand ejaculez nu las sperma sa iese strang de vena care iasa ?
0
02-03-2012, ora 13:59
octavel
Nu este medic/terapeut
octavel
nu poti so tii la nesfarsit.o data si odata tre so lasi sa iasa...si e posibil ca o parte din sperma sa se intoarca si sa se duca in vezica urinara si de accea trebuie sa urinezi...si daca se intampla asta se numeste ejaculare retrograda
0
03-03-2012, ora 23:46
iubitelu
Nu este medic/terapeut
iubitelu
poi imi poate afecta ceva exemplu sa nu pot face copii sau chesti deastea
0
28-08-2013, ora 01:02
VoooDooo
Nu este medic/terapeut
VoooDooo
vreau si eu raspunsul la aceeasi problema dl. doctor.

Multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: