va rog raspuns din partea domnului doctor Dragomir!!!

01-09-2010
Nico-Lavi
Nu este medic/terapeut
Nico-Lavi
"am ciclul regulat de 26 de zile in luna iulie mi-a veni pe data de 8 iar in luna august pe data de 3.este posibil sa raman gravida daca am avut contact sexual neprotejat(specific partenerul nu a ejaculat in mine), am facut un calcul pe net si ciclul ar fi trebuie sa-mi vina azi in data de 29 insa nu mi-a venit.iar azi am inceput si un tratament cu antibiotice amoxiciclina mai exact..ar trebui sa iau pilula de a doua zi?ce ma sfatuiti pot ramane gravida?va multumesc!", am uitat sa specific domnule doctor contactul sexual a avut loc in data de 28 august.ma simpt de doua zile balonata si am dureri de spate.este posibil sa raman gravida in afara perioadei de ovulatie? as mai avea o intrebare pe viitor ce anticonceptionale imi recomandati?imi recomandati avand in vedere ca am 21 de ani.ma va afecta pe viitor daca voi incepe de acum sa iau pilule contraceptive? va multumesc foarte mult
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul