incep sa vad ca un curcubeu in partea laterala

12-07-2008
anonimuss
Nu este medic/terapeut
anonimuss
problema la ochi : este a 2a sau a 3a oara cand mi se intampla cu ochiul stang. incep sa vad ca un curcubeu in partea laterala si dupa vreo 10 minute sau mai mult imi trece eu am si niste ganglioni pe partile laterale ale gatului dupa ureche 2 prin cap si mai am si intre solduri si coapse oare o avea legatura cu ganglionii sau este altceva?
Multumesc Anticipat
4 comentarii
0
16-07-2008, ora 00:00
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
cred ca cel mai indicat ar fi o consultatie oftalmologica si o serie de analize la sange recomandate de medicul de familie.nu vreau sa va sperii dar sifilisul poate determina orbirea si cel mai grav este ca nu itit dai seama de asta decat in urma analizelor la sange vdrl.oricum mergeti la doctor pt a fi sigur de ceva ca sunt multe cauzele problemelor de vedere!!succes
0
20-07-2008, ora 00:00
anonimuss
Nu este medic/terapeut
anonimuss
dar poate fi si o simpla problema ca am stat la calculator ca de cate ori mi sa intamplat eram la calculator nu afara sau in alte parti ci la calculator asta o fi cauza de am vazut asa ca dupa aia am iesit de la calculator cand am patit asta si mia trecut in 10 min cum vam spus
0
20-07-2008, ora 00:00
anonimuss
Nu este medic/terapeut
anonimuss
poate fi din cauza calculatorului?
0
20-07-2008, ora 00:00
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
poate fi si din cauza calculatorului dar cel mai bine mergi la medic ca e mai in masura si orice ar fi descoperit la timp se poate trata!!nu ma pricep la ganglionii aceia...mergi la medic si vezi ce zice!!numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: