va rog mult ajutati-ma - ink nu ia venit ciclu

18-03-2009
alex200000
Nu este medic/terapeut
alex200000
eu si prietena mea avem o relatie de 2 ani si am facut sex neprotejat la 2 zile dupa ce ia trecut ciclu. dar in momentul acela se putea vedea pe tampon cai mai cursase un lichid maro, eu nam ejaculat in interior dar am atins cu mana de sperma din gresala dupa care am introdus un deget in vagin si marea problema este ca ei ia venit ciclu pe 7 februarie si asta sa intamplat pe 14 februarie ca la ia asa este mereu tine cam 5 zile dar si in a 6 a zi si a 7a zi ii mai curge lichidul acela maro. suntem in data de 18 martie si ei ink nu ia venit ciclu ce se intampla????? nu am facut testul de sarcina inca si suntem tare speriati.. si mai este o intrebare daca este insarcinata ce metode sunt pt a scapa de sarcina dar fara chiuretaj si daca te poti baza pe ele??? si apropo prietena mea este minora.
2 comentarii
0
18-03-2009, ora 09:12
alex200000
Nu este medic/terapeut
alex200000
eu si prietena mea avem o relatie de 2 ani si am facut sex neprotejat la 2 zile dupa ce ia trecut ciclu. dar in momentul acela se putea vedea pe tampon cai mai cursase un lichid maro, eu nam ejaculat in interior dar am atins cu mana de sperma din gresala dupa care am introdus un deget in vagin si marea problema este ca ei ia venit ciclu pe 7 februarie si asta sa intamplat pe 14 februarie ca la ia asa este mereu tine cam 5 zile dar si in a 6 a zi si a 7a zi ii mai curge lichidul acela maro. suntem in data de 18 martie si ei ink nu ia venit ciclu ce se intampla????? nu am facut testul de sarcina inca si suntem tare speriati.. si mai este o intrebare daca este insarcinata ce metode sunt pt a scapa de sarcina dar fara chiuretaj si daca te poti baza pe ele??? si apropo prietena mea este minora are 17 ani si jumatate
0
18-03-2009, ora 14:32
crimu sorin
Nu este medic/terapeut
crimu sorin
cu ce se poate trate psoriazisul forma inversus localizat inghinal
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.