va rog ajutati-ma

06-04-2011
cioco90
Nu este medic/terapeut
cioco90
de ceva vreme am scurgeri vaginale cu un miros specific si niste mankrimi nu foarte puternice dar dese...si nu stiu ce sa fac la medic nu ma duc ca imi erusine..ce as putea sa folosesc...va rog spuneti-mi
2 comentarii
0
06-04-2011, ora 22:16
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Pai daca tocmai la medic ti-e rusine sa te duci...nu ramane decat sa suferi sau sa primesti sfaturi aiurea de la distanta...Stiu ca sunt cam dura, dar ma gandesc la binele tau. Medicii sunt pentru vindecare boli nu ca sa te duci sa te lauzi ca n-ai nimic (desi, si preventia e buna...). Mergi si fa-ti analiza secretiei, PAP si fa ce-ti recomanda medicul. Altfel iei ceva din auzite si poate parea ca ai rezolvat dar cauza sa ramana. Cate femei nu s-au dus de rusine si apoi ar fi dat orice numai sa rezolve ceva...Si stii, tot acolo ajungi...Si inca ceva, orice femeie civilizata care si-a inceput viata sexuala merge o data pe an la control. Daca esti virgina poti merge linistita si spui ca esti virgina.
Sper ca nu te-ai suparat prea tare...
Sanatate!
0
10-04-2011, ora 12:55
cioco90
Nu este medic/terapeut
cioco90
nu m-am suparat de asta am si cautat ajutorul...dar la medic nu cred ca o sa ma duc prea curand...acum nu mai am probleme...catusi de putin...multumesc de sfat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici