va rog! un sfat!

07-11-2010
cosssmyn
Nu este medic/terapeut
cosssmyn
buna. urmeaza sa fac 19 ani peste cateva zile si am o problema.e posibil oare ca penisul meu sa mai crasca??penisul meu are undeva la 12-13 cm in erectie. as dori sa stiu pana la ce varsta poate creste penisul, si daca ar fi o problema asta adica as putea satisface o fata??mentionaez si ca eu mam dezvoltat mai greu adica parul pubian mia crescut abia la 13 ani si barba nu am inca.. si de curand am cunoscut o fata la care ii place de mine si ea are 16 ani si nu mai este virgina. si ma gandesc ca cand vom fi impreuna tot o sa vrea sa o facem si nu stiu ce sa fac.daca puteti sa imi raspundeti la intrebarile de mai sus va rog frumos.multumesc
2 comentarii
0
09-11-2010, ora 04:38
cosssmyn
Nu este medic/terapeut
cosssmyn
as dori mai lulte pareri si informatii si de alte persoane daca se poate.va multumesc.si daca cumva stie cineva si a incercat metode de marire a penisului si au functionat si sunt permanente. va multumesc mult.astept raspuns
0
26-11-2010, ora 16:22
razvan_iulian81
Nu este medic/terapeut
razvan_iulian81
STAI LINISTIT FRATE, EU AM 29 DE ANI SI AM PENISUL IN ERECTIE DE 13 CM SI SATISFAC FETELE LINISTIT, NU E ASTA PROBLEMA, MAI ALES LA TINE CA PANA LA 20 DE ANI ITI MAI CRESTE, ASA CA STAI LINISTIT, IMPORTANT ESTE SA STII SA L FOLOSESTI INTELEGI?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.