va implor am nevoie de ajutor urgent!

10-01-2008
brunetzik90
Nu este medic/terapeut
brunetzik90
buna ziua...in primul rand vreau sa mentionez k nu am avut niciodata menstruatia reglata.de cele mai multe ori mi-a intarziat...apoi...acum aproximativ 6 luni aveam primul contact sexual cu acelasi baiat cu care sunt si in prezent...cand am avut primul contact sexual eram in perioada ciclului dar nu am dat importanta...apoi dupa 2 saptamani...de fiecare data cand o faceam ma durea ingrozitor la inceput si dupa cateva minute de la inceperea actului sexual.rezultat cu usturime in zona vaginala si dureri undeva inauntru.nu stiu unde exact.dar in zona abdominala.apoi au inceput durerile de burta.pana acum cam o luna cand a inceput sa ma doara si stomacul.tot de la primul contact sexual am si secretii vaginale urat mirositoare.mai ales cand ma excit...uneori am dureri de rinichi.de inima.nu stiu ce ar putea fi si in prezent am aceleasi simtome si imi da impresia k ma simt rau tot timpul.dureri de stomac...de burta.usturimi...mancarimi...secretii.dureri in timpul actului sexual...:-<.va implor nu pot merge la doctor momentam din cauza parintilor.k nu stiu cum vor reactiona mai ales k ei nu stiu k am avut contacte sexuale vreodata...:( nu stiu ce sa fac...va implor astept un raspuns.multumiri anticipate din suflet!
1 comentarii
0
11-01-2008, ora 00:00
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
este foarte erios ce ti.se intampla.
trebue sa mergi la medic si fara mama, este normal ca prietenul sa te inteleaga, sa iti plateasca consultatia(ca sa nu fii nevoita sa mergi la medicul de familie)
Pana atunci.
1. Nu mai ai relatii sexuale(daca te iubeste, o sa inteleaga si n.o sa insiste)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.