uvulita cronica repetata

20-04-2008
oooo
Nu este medic/terapeut
oooo
In urma cu doua luni s-a intamplat prima data. Intro dimineata m-am trezit cu lueta(omusorul) inflamata. Am fost internat si am urmat un tratament antibiotic. Lueta a revenit la forma normala. Problema este ca, de atunci, uvulita s-a repetat de inca doua ori. Am capatat o sensibilitate, sau tratamentul nu a fost suficient? Se poate trata definitiv o astfel de afectiune?
Va rog, ajutati-ma!
Multumesc!
3 comentarii
0
22-04-2008, ora 00:00
Dr. Stela Tirneci
Obstetrica-ginecologie, Bucuresti, sector 1
Dr. Stela Tirneci
Va asteptam la un consult in cadrul clinicii noastre pentru a clarifica problema dumneavoastra.
Toate cele bune.
0
22-04-2008, ora 00:00
oooo
Nu este medic/terapeut
oooo
Buna seara!
Va multumesc frumos pentru invitatia duneavoastra! Sper sa ajung la un consult, cat mai curand!
0
09-06-2012, ora 21:03
LAVINIA 2
Nu este medic/terapeut
LAVINIA 2
Buna, am si eu nevoie de sfatul dumneavoastra, de aproape 2 sapt am simtit un disconfort in gat o senzatie ca si cum as avea un par, dupa cateva zile m.am uitat in oglinda si am observat ca baza uvulei este putin marita si am niste mici pete galbene, foarte mici abia le observ, nu ma deranjeaza cand mananc sau beau, insa am in cintinuare un disconfort si o senzatie ca am ceva in gat, ma pueti ajuta cu un sfat? Va multumesc frumos anticipat!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.