usturime la urinare, durere picior si urinez la 20 minute

17-02-2012
lupascu_ro
Nu este medic/terapeut
lupascu_ro
Buna ziua, ma ustura cand urinez de 8 luni de zile si imi vine si urinez din 20 in 20 minute...am facut analize la urina si la sperma..mi-a introdus si o camera in penis a spus ca e ok tot si analizele...a trecut 2 luni tot ma ustura...is curios daca este posibil de la apenticita sa ma usture la urinat...va multumesc
6 comentarii
0
18-02-2012, ora 17:00
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
nu are nici o legatura apendicita cu usturimea la urinare.
ce alte simptome aveti???
ati facut un consult la urologie?
0
19-02-2012, ora 20:36
lupascu_ro
Nu este medic/terapeut
lupascu_ro
ma mai doare si piceorul drept.si in partea inghinala de 5 luni.ma durut si testicolele prima data dreptul si apoi stanngu cam 3 luni...apoi mi-a trecut..dupa ce mi-a dat un doctor nishte antibiotice fara sa vada analiza si a scris diagnosticul prostatis..apoi am dat urina si sperma si a spus ca nu am nici un microb...tot ma ustura cand urinez si nu am presiune.inainte sa iau medicamentele nici nu prea mi se mai scula...am mai fost la un chirurg inainte si a spus ca am hernie inghinala dar nu l-am crezut.e posibil de la hernie sa ma usture la urinat si sa nu am presiune la urina? multumesc pentru raspuns doamna vasi viorica
0
19-02-2012, ora 22:15
Vio 49
Nu este medic/terapeut
Vio 49
eu zic sa consultati un urolog, este posibil sa suferiti de o afectiune a prostatei.
0
20-02-2012, ora 19:10
lupascu_ro
Nu este medic/terapeut
lupascu_ro
am am fost la 2 urologi 2 dermato venerici.am facut 4 analize de urina si una de sperma...si mi-a introdus o sonda in penis a spus ca prostata e ok.urina si sperma la fel.cum ar veni ca nu am nimic..tot ma ustura la urinare si nu am presiune..totul a inceput in urma cu 8 luni...mi-a fost rushine sa spun la doctor...am facut sex si anal si oral cu o fata...si dupa 10 zile imi curgea ceva cand strangeam penisul un lichid incolor.si cand ejaculam ma ustura si cand urinam.dupa 1 luna nu imi mai curgea lichid si nu ma mai durea la ejaculare.posibil sa am o infectie pe cale sexuala si testele pe care le-am facut sa nu fie bune? trebuie sa fac si test de sange ceva ? ce fel de test imi sugerati sa fac? am uitat sa spun am luat singur doxat si ofloxacin
0
20-08-2012, ora 10:41
home_ro
Nu este medic/terapeut
home_ro
Salut, ce sa mai intamplat cu problema ta ? Ai rezolvat ceva ?
Sunt in acceasi situatie si eu.
0
26-09-2012, ora 22:37
lupascu_ro
Nu este medic/terapeut
lupascu_ro
nu am mai fost la doctor de jumate de an...ultima oara mi-a bagat o camera in penis si de atunci ejaculez ff repede.. nici nu am mai fost inapoi sa zic tot ma ustura cand urinez.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Durerea de picioare
  • Febră și urinări frecvente - ce ar putea fi
  • Cauzele urinărilor frecvente - afecțiuni posibile
  • Din ce cauză mergi des la toaletă
  • De ce te dor picioarele - cauze și tratament
  •