usturime canal penis care nu mai trece

14-07-2010
kosty77
Nu este medic/terapeut
kosty77
Buna ziua. Am i eu o problema: ma ustura penisul pe canalul urinar de cateva luni si chiar dupa tratamente aceasta usturime nu vrea sa treaca. Rezultatul probei de urina: rari cilindri hialini, rare leucocite, rare proteine, prezent mucus,
20.000 ufcl, iar la adoua analiza celasi lucru dar doar 10.000 ufcl.. Mi s-a prescris zanocin, dupa care am facut candida, am tratat candida dar usturimea a ramas, mi s-a prescris zinat zinat, dar fara efect, dupa care ciprobai dar tot fara efect. M-AM STATURAT de aceasta usturime. Doctori spun ca nu am nimic si sa am grija su cine intreti relatii sexuale. Mentionez ca sunt casatorit si nici eu nici sotia nu am fost infideli unul altuia.
2 comentarii
0
14-07-2010, ora 19:14
kosty77
Nu este medic/terapeut
kosty77
PS : mentionez ca nu am avut si nici nu am nici un fel de scurgeri
0
17-04-2011, ora 13:52
dani90
Nu este medic/terapeut
dani90
va rog sa ma ajutati si p mn de vreo 3-4 zile am o usturime groaznica cand fac treaba mica, ma ustura ingrozitor chiar si dupa vreo 10-15 min si simt k inca mai curge cv.ma ustura la jumatatea penisului si dimineata cand ma trezesc am o secretie galbuie pe cap.nu stiu ce sa fac va rog sa ma ajutati sunt foarte speriat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.