usturime

08-12-2008
mihai289
Nu este medic/terapeut
mihai289
buna, am 17 ani, nu am avut nici un contact sexual si ma ustura capul penisului la atingere si ma ustura la fel de mult cand iau degetul, dar nu ma ustura cat timp am degetul acolo, in rest cat timp am piele deasupra capului penisului nu ma ustura cand ma masturbez. Si altceva, cand imi belesc penisul si nu este sculat nu ma doare, dar cand se scoala, se strange piele intr-un loc, parca se formeaza un inel si incepe sa ma doara si incepe capul penisului sa intre inapoi sub piele.
2 comentarii
0
11-12-2009, ora 21:05
sslavikk
Nu este medic/terapeut
sslavikk
ba mihai, nu-ti fa griji.nu ar trebui sa retraiesti din aceasta cauza...eu am avut kam vreo 4-5 fete...dintre care prietena mea aktuala era virgina, , , iar kina am avunt relatii nu am simtit chestia asta...pnt eu lafel ka tine nu pot practik deloc sa ma ating "de el dezgolit" :) dar in relatii nu simti nimik dekit placere...doar ca unikul lukru negativ este ka ambii suntem kam sensibili, iar asta iti reduce prelugireaactului sexual...adika nu kred sa tii mult.5-10 min. max. (doar daca ai ceva grade in kap..adika alkool..poate sa tii mai mult.) iar asta poate crea unele neintelegeri ku prietena. :( adika faptul ka ea nu reuseste sa simta prea multe in timpul acesta.in rest.fiii sanatos si skapa odata de virginitatea asta frumoasa!!! SUCCES!!!!
0
28-01-2012, ora 14:16
danyy09899
Nu este medic/terapeut
danyy09899
fratilor ma doare si pe mine la atingere si am 14 ani ce de ma doare??apropo nimi mia dat sperma de ce oare?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul