urgent va rog ca numai pot de durere

12-08-2010
Mo
Nu este medic/terapeut
Mo
am fost la dentist in urma cu o saptamna mi a plombat o masea si a facut detrataj, nu mi a facut anastezic cand mi a plombat maseaua deoarece a zis ca nu necesita nu ma durut dar nervu nu mi la scos, mi a pus plomba de mia acoperit si gingia ditre dinti, am o durere imensa pe toata partea de sus unde a fost plombat si partea de jos, nu mai sunt in tara si am fost azi la dentist aici unde sunt si a zis ca numai dupa 3 saptamani pot obtine o programare deci ce e de facut...o solutie sa ameliorez durerea o fi? ma doare non stop ma ia ma lasasimt cum pulseaza ceva sub masele nu am abces sau infectie nue nimic umflat am luat ibuprofen, algocamin durerea dispare temporar si la o oara revine iar, de ma poate ajuta careva cu un sfat e bine venit, ce e bine e ca seara pot dormi macar cateva ore, mentionez ca ma doare cu tot cu urechea stanga si se ridica la tampla durerea
1 comentarii
0
12-08-2010, ora 21:04
Dr. Sas Adina
Stomatologie, Cluj-Napoca
Dr. Sas Adina
Din pacate, dvs nu puteti face nimic, trebuie sa gasiti un cabinet unde sa vi se reyolva macar urgenta
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul