urgent!sunt insarcinata??

04-09-2010
lovelygirl93
Nu este medic/terapeut
lovelygirl93
am si eu o nelamurire si sper sa ma ajutati cat mai repede.in urma cu o saptamana am avut contact sexual.erau la menstruatie...si.nu am fost d acord ca penetrarea sa fie adanca.dupa menstrautie...am observat pe chilot unele pete maronii.pot sa fiu insarcinata?...(am folosit prezervativ...insa...s poate sa ramai insarcinata daca nu la pus corect? :-s..).de la ce sunt acele pete?(nu am mai avut pana acum.iar menstruatia mie neregulata.).va rog sa ma ajutati cat de repede.va multumesc mult:*
2 comentarii
0
05-09-2010, ora 18:26
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Daca ai avut contact la menstruatie si s-a folosit si prezervativ, nu ai ramas insarcinata.acele pete pot fi ultimile picaturi ale menstruatiei deabea terminate.daca ai ciclu neregulat obligatoriu sa faci sex cu prezervativ.
0
12-10-2010, ora 12:17
dcm
Nu este medic/terapeut
dcm
si eu o mare problema si am nevoie de un sfat: am inceput administrarea anticonceptionalelor(diane) acum 5 luni, doua luni dupa ciclul menstrual s-a reglat, apoi doua luni nu am mai avut, sunt speriata, am facut doua teste diferite de sarcina si ambele au iesit negative...apoi am avut o mentruatie de 4 zile, nici nu stiu daca a fost mentruatie..despre ce poate fi vorba.sunt foarte speriata...nu vreau un copil acum... am nevoie de un sfat!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici