un tratament homeopatic de ex cu NEURO OPTIMIZER sau ce alt medicament care ar putea-o ajuta?

31-10-2009
af50
Nu este medic/terapeut
af50
fiica mea la vasta de 19 ani a avut o criza in urma unui stres, i-am facut toate investigatiile CT, RMN, si toate analizele posibile toate au iesit f.bine; acum dupa 6 ani in urma unor stari de mare stres a avut din nou o criza asemanatoare unui lesin; am repetat toate investigatiile , au iesit f.bine dar medicul neurolog desi nu i-a pus diagnosticul de epilepsie, i-a dat tratament cu topamax pe care fiica mea refuza sa il ia datorita reactiilor adverse, ea lucrand intr-o functie de raspundere. Intrebarea mea este daca ar putea urma un tratament homeopatic de ex cu NEURO OPTIMIZER sau ce alt medicament care ar putea-o ajuta; va multumesc si astept raspuns cu stima
2 comentarii
0
15-11-2009, ora 19:35
irina57
Nu este medic/terapeut
irina57
Pot sa va dau un simplu sfat care v-ar putea ajuta si nu costa nimic daca verificati. Adresati-va dnei dr Ana Costea de la Energy Plus ( este pe str Ftefan Furtuna, in apropiere de Spitalul Militar), gasiti detalii de adresa si tel pe internet.
Tratamentele recomandate de dansa, sa zicem naturiste, au ajutat oameni cu maladii serioase. O sa va cheme cu analizele fetei si va face o programare.Consultatia este gratis iar dv hotarati daca vreti sa urmati tratamentul respectiv.
Multa sanatate !
0
27-11-2009, ora 18:49
af50
Nu este medic/terapeut
af50
Va multumesc si va doresc SANATATE
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.