un raspuns va rog! menstruatie maro si mancarimi

13-02-2009
maria.maria
Nu este medic/terapeut
maria.maria
buna ziua, am si eu o nelamurire. in urma cu doua saptamani mi-am inceput viata sexuala (protejat cu prezervativ si farmatex). menstruatia mi-a intarziat 3 zile dupa care a venit dar ce ma ingrijoreaza este faptul ca aceasta are culoarea maro, mai mult cheaguri dar tot maro la culoare si este mai redusa cantitativ ca de obicei. am crezut ca-si va reveni dar are acelasi aspect ca la inceput (deja sunt in a 4-a zi de menstruatie). si inca ceva, cam din aceeasi zi de cand mi-a venit menstruatia am inceput sa am niste mancarimi in zona genitala care vad ca se intensifica. nu stiu ce poate fi, ce e cu aceasta menstruatie maro? incep sa-mi fac griji. va rog mult ajutati-ma cu un sfat/.un raspuns. daca ar putea sa-mi raspunda si un medic, va multumesc
1 comentarii
0
24-02-2009, ora 15:11
pumy
Nu este medic/terapeut
pumy
e posibil sa ai o infectie...mancarimile si menstruatia maro cu cheaguri nu sunt normale..cel mai bine ar fi sa mergi la ginecolog si sa faci niste analize
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul