postinor dupa cc 30 de ore!

06-03-2008
frumusel
Nu este medic/terapeut
frumusel
Buna seara am si eu o mica intrebare! Am avut un contact sexual fara protectie iar pentru a prevenii vreo surpriza am luat postinor dupa cc 30 de ore! Nu a durat multe zile dupa acel act si prietena mea a intrat in perioada lunara! Acum a trecut acea perioada si in timpul actului sexual apar mici sangerari si nu stim care ar fi problema! pe langa mici sangerari intalnim si un miros tare ciudat! Poate sa ne dea cineva vreun raspuns sau vreun sfat?
Multumesc anticipat!
2 comentarii
0
06-03-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Să înţeleg că dv, ca bărbat, aţi luat Postinor ??!! Am auzit tot felul de chestii, dar asta e cea mai tare !
În orice caz, sângerările în timpul actului sexual impun un consult medical şi un examen Papanicolau. Nu amânaţi prea mult.
0
07-03-2008, ora 00:00
frumusel
Nu este medic/terapeut
frumusel
Nu nu :D nu am luat eu postinor :)) cum sa fac eu o asemenea chestie :)) imi pare rau dar m-am exprimat gresit! Multumesc f mult pentru sfat!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul