umflaturi lob ureche si

01-02-2010
roococococ
Nu este medic/terapeut
roococococ
de la 13 ani am niste ganglioni umflati pe partile laterale ale gatului dar cam in 2 ani au trecut mai am dkt la inghinale dar si aceia au mai trecut putin dar in schimb miau aparut IN ambii lobi ai urechilor niste umflaturi care dak apesi putin mai tare dor si chiar mam lovit de cateva ori si mau durut extraordinar de tare + ca sau umflat si dupa catva timp revin la forma normala chiar au fost cateva zile in care aproape ca nu mai aveam umflaturile si inca un lucru in spatele lobiilor urechilor miau aparut 2 umflaturi foarte putin mobile care la palpare par sa aiba un fel de lichid (eu cred cai puroi sau nus f sigur) nu port cercei... si la fel si umflaturile dupa urechi dor putin si cateodata se umfla cateodata aproape ca dispar si tot asa... iar ganglionii carei aveam nu ma dureau deloc si nu ma dor nici cei care au mai ramas de la picioar de exemplu... am facut analize de sange chiar si sida si nam nimic nam alergii sau asa ceva de genu
P.s : miam adus aminte pe lobul urechii drepte mai ales se mai fac coji asa care dak dau putin cu apa nu mai am nimic
1 comentarii
0
02-02-2010, ora 07:36
florin51
Nu este medic/terapeut
florin51
buna ziua, sunt un barbat de 35 ani, si de un an am un testicol umflat, se medicamente imi recomandati ? cred ca nu e cazul de operatie, va rog ajutati-ma, va multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.