umflatura la subrat; cand o storc iese un fel de puori care mirosoase rau

11-01-2012
adyaly@
Nu este medic/terapeut
adyaly@
buna seara.am o umflatura la subrat si atunci cand stran de ea sa o storc iese o infectie ca puroiul si miroase rau.si nu vrea sa dea inapoi de vrio 3 sau 4 luni ce pot sa fac ca sa o dau inapoi?va multumesc si astep raspuns cat mai urgent daca se poate.
6 comentarii
0
11-01-2012, ora 20:54
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Pai si n-ai fost la medic atata timp??
Mergi la medicul de familie sau la dermatolog, ca de distanta n-are cine sa-ti spuna ce e si ce-i de facut.
Sanatate!
0
12-01-2012, ora 10:09
adyaly@
Nu este medic/terapeut
adyaly@
nu am fost ca mie teama de o operatie.
si mai astept si alte raspunsuri cu ce ar putea fi totusi poate unii dintre dumneavoastra atrecut prin asa ceva si imi poate explica mai bine ce ar putea fi ca la 2 zile strang de cos dar ese putina infectie si apoi nu mai iese nimic si inuntru simt ca se rupe pielea cand srtang si ma ustura ingrozitor
astept totusi si raspunsul unui domn doctor poate imi zice ce ar putea fi.va multumesc frumos
0
16-06-2012, ora 11:54
ardnaxela91
Nu este medic/terapeut
ardnaxela91
buna ziua
mama mea are o umflatura la sub bratul stang. cred ca o are de vreo 2 ani. e ovala si are cam 2 cm, e usor dureroasa la atingere.in ultima perioada o doare mai des si simte o durere si la umar. ce ar putea fi si ce este de facut?
0
16-06-2012, ora 19:52
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
adyaly@,

De la distanta niciun medic serios nu da diagnostice sau tratament medicamentos.
0
16-06-2012, ora 19:54
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
ardnaxela91,

Mama ta ar putea sa mearga la dermatolog, sau sa faca o ecografie. Nu doare, nu iradiaza si afla in 5 minute ce e. Poate fi de la san sau nu, e bine de stiut! Cu rezultatul poate merge la endocrinolog, daca iese ceva la eco.
Sanatate!
0
14-11-2012, ora 16:41
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
ardnaxela91,
A aflat mama ta ce are? Sper ca s-a rezolvat si te-ai linistit!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.