umbu rau, si nustiu din ce motiv de 2 ani de zile

21-03-2011
ananim17
Nu este medic/terapeut
ananim17
buna as vrea sa primesc un raspuns cat mai repede posibil va rog frumos dac se poate sunt eleva am 17 ani si umblu rau adica nu calc bine am mers la medic si miau facut analize etc ce mai trebuiau facute si mi sa spus caci am nushh ce gel la genunchi si poate o sa trebuiasca sa ma interneze sal scoata cu niste ace sau ceva de genu nu ma procep in acest domeniu si ma simt foarte rau deabdea astept sa se temine totul si sa umblu bine ca acum an finca nu aveam nimika dar de un an am inceput sa calc rau, sa umblu rau si am facut tot felu de revizi si inca nu miau spus rezultatul final nu stiu ce sa ma mai fac va rog frumos raspundetimi cat mai repede la intrebare.Ce poate sa fie si din ce cauza sa facut acel gel sau nushh exact cum se numeste ?dac ati putea sami spuneti va multumesc ff frumos sincer din suflet VA ROG FRUMOS RASPUNDETIMI CAT MAI REPEDE POSIBIL VA MULTUMESC MULT.
1 comentarii
0
22-03-2011, ora 19:31
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Daca ai acasa bilete sau hartii de la medicii care te-au examinat sau internat te rog sa scrii ce e pe ele [ ultimul bilet de la medic ] ca sa putem sa-ti dam un raspuns pe intelesul tau.acum un an te-ai lovit la acel genunchi ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.