tulburari de erectie | Forumul Medical ROmedic

tulburari de erectie

12-03-2006
unhappy
Nu este medic/terapeut
unhappy
Nu reusesc sa am o erectie completa, satisfacatoare pentru a intretine un contact sexual sau chiar daca obtin o erectie satisfacatoare intervine ejacularea prematura. Aceasta problema persista de aproape 4 luni insa in acest interval am avut si contacte sexuale reusite. Am observat insa ca chiar si atunci cand obtin o erectie suficienta unui act sexual aceasta nu este ca inainte in sensul ca varful penisului nu mai creste in marime iar grosimea penisului este mai mica, ceea ce ma face sa cred ca disfunctia erectila este de natura fizica si nu psihica. Am 32 ani, sunt casatorit, avand pana acum o viata sexuala fara probleme. Va rog sa imi recomandati un medic, eventual un cabinet din Galati. Va multumesc!
2 comentarii
0
13-03-2006, ora 00:00
Dr.Evelyn
Nu este medic/terapeut
Dr.Evelyn
Cocu Valentin CMI
Str. Romana, nr.8, bl.LC4, ap.22, Galati Tel: 0236/317677
0
08-05-2017, ora 10:56
marinastamate
Nu este medic/terapeut
marinastamate
La fel a patit si prietenul meu. Va rog sa imi spuneti, ce medicamente ati luat inainte sa inceapa problema ? antidepresive / anti caderea parului / roaccutane ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: