tulburarare bipolara de tip depresiv

07-09-2014
VIOVIO25
Nu este medic/terapeut
VIOVIO25
am fost diagnosticata acum 4 ani, insa am luat un an pastile, dupa care 4 ani nu am avut nimic, insa acum boala a recidivat si ma simt mai rau ca niciodata.nu am chef de facut nimic, as sta numai in pat, ies foarte rar afara, nu ma mai aranjez, imi e foarte greu sa ma imbrac, ceea ce inainte faceam cu usurinta acum mi se pare extrem de greu.nu am nici un sentiment nici de mila nici de iubire, igiena personala o fac foarte greu, insa nu mai simt acea stare de prospetime, nu mai am credinta in dzeu, sunt casatorita, insa nici placerea sexuala nu o mai simt.mentionez ca iau tratament cu cymbalta si caramanzapina.oare imi voi mai reveni vreodata?va multumesc
2 comentarii
0
07-09-2014, ora 23:43
Psiholog Ioana Frecan
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Ioana Frecan
Buna seara. Este necesar sa anuntati psihiatrul pentru orice modificare a starii dvs. Psihoterapia va poate ajuta pe termen lung pentru a va stabiliza o stare de bine.
Toate cele bune.
0
03-10-2014, ora 12:54
password
Nu este medic/terapeut
password
tratamentul medicamentos ajuta foarte mult.urmati-l.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul