trosnirea articulatiilor

01-05-2013
simo26
Nu este medic/terapeut
simo26
buna ziua ma numesc simona am varsta de 26 de ani am o problema imi trosnesc toate articulatiile umerii, genunchii, picioarele din sold, coatele imi trosnesc inclusiv pe timpul noptii cand ma intorc in pat daca stau intinsa si imi indoi picioarele imi tronsnesc ingrozitor genunchii nu mai stiu ce sa fac sa scap de aceasta problema medicul de familie ma trimis la fizioterapeut cu problema articulatiilor, mi-am facut analize iar doamna doctor mi-a spus ca am o infectie urinara care provoaca trosnirea articulatiilor, mi-a dat tratament cu nolicilin si indometacin timp de 10 zile dupa acest tratament nu a aparut nici o schimbare articulatiile mele in continuarea trosnesc. as dori sa stiu din ce cauza imi trosnesc articulatiile? ce as putea sa fac sa nu imi mai trosneasca? si unde as putea sa merg sa primesc un diagnostic bun. va rog din tot sufletul meu domnule doctor datimi si mie un raspuns.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Zgomotele articulare ar trebui să ne îngrijoreze?
  •