tremuratul mainilor si ameteli

22-04-2013
andreeatudorel
Nu este medic/terapeut
andreeatudorel
Buna ziua, ma numesc Andreea si am 20 de ani, de ceva timp( cateva luni bune) am ameteli si imi tremura mainile, inainte aveam si dureri de cap dar ele au disparut, imi tremura mainile si am ameteli, nu stiu despre ce poate fi vorba, stilul de viata nu este unul chiar sanatos, nu respect orele de masa, as vrea sa imi analize dar imi este foarte frica de rezultat, va rog frumos sa ma ajutati, nu pot concentra, am ameteli si imi tremura mainile, tin sa mentionez ca mainile si picioarele le am reci tot timpul.Va multumesc anticipat!!! O zi buna
4 comentarii
0
22-04-2013, ora 12:47
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Nu trebuie sa-ti fie frica de analize.nu se poate spune mai nimic daca cineva doar se uita la tine, chiar daca are experienta medicala ;se poate banui, dar nu preciza cu exactitate ce ai..scrie-mi de ce crezi tu ca ai un stil de viata nesanatos..
0
22-04-2013, ora 15:57
andreeatudorel
Nu este medic/terapeut
andreeatudorel
Eu cred ca am un stil de viata nesanatos deorece nu mananc la ore regulate, nici macar atunci cand imi e foame( uneori) aveti dreptate o sa imi fac analizele, dar va rog sa imi spuneti ce analize ar trebui sa fac doar la sange sau analize complete, va multumesc mult!! :)
0
22-04-2013, ora 18:57
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Medicul de familie pe care il ai va sti ce sa-ti scrie pe trimiterea catre laborator...ii spui ce probleme ai si ca doresti sa faci cateva investigatii.
0
23-04-2021, ora 20:07
Viovyo
Nu este medic/terapeut
Viovyo
Cu aceleași stari ma confrunt si eu
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.