trei boli in acelas timp:HIDROCEL, EPIDIDIMITA, PROSTATITA!!!

12-11-2009
valentin122
Nu este medic/terapeut
valentin122
va rog din suflet incercati sa i-mi raspundeti!!!
cum mi-am dat seama ca am nevoie URGENT de vizita in UROLOGIE?
intro buna seara sa inamplat ca in momentul in care faceam. trebuia sa ejaculez si in schimb de placere am simtit o mare DURERE
dupa care si in urmatoarele zile am avut dureri suportabile.
doctori mi-au spus ca am o mica INFLAMATIE la testicol dx nimik preocupant am inceput un tratament 10 zile cu antibiotic shi durerile au diparut.
dupa cateva luni au reaparut durerile, din nou vizita urologica doctori au vazut ca am VARICOCEL shi m-au operat de VARICOCEL
la un an dupa operatie durerile au reaparur dar intr-un mod ingrozitor DURERI INSUPORTABILE m-au internat shi au descoperit ca am HIDROCEL, EPIDIDIMITA, PROSTATITA am facut cinci zile injecti antibiotic in spital shi acasa cinci zile dar durerile nu ma lasa
io am scris in mare nu am spus toate vizitele care le am facut pt ca ar trebuii sa scriu trei pagini pt k sunt trei ani in care ma tot chinui sa scap de aceeasta infectie shi nu reusesc
spunetimi ce trebuie sa fac shi daca pot sa mai am COPIII???????
1 comentarii
0
02-01-2010, ora 14:30
eugen49
Nu este medic/terapeut
eugen49
Salut. snt Eugen. abia azi am citit msj-ul tau. dak n-ai fost , mergi acum si fa-ti de urgenta o analiza (PSA), este FFF importanta, astept raspuns. ACELEASI simtome le-am avut si eu. iar dupa acaesta analiza am fost diagnosticat cu cancer de prostata. apropos, ce varsta ai ?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul