tiuit in urechi

07-09-2011
bolocanm
Nu este medic/terapeut
bolocanm
Buna ziua de ceva vreme mi-a aparut un tiuit in urechi sau in urechea dreapta parca asa il aud eu mai mult in urechea dreapta. Sa incepem, m-am pus la culcare intro noapte mai tarziu asa cred ca era ora 3 dimneata dupa care m-am trezit devreme si am plecat cu treaba eram cam obosit cand am terminat treaba eram in masina cu tatal meu si functiona casetofonul nu era dat tare si in acel moment am auzit un tiuit in urechi si imediat mik-am pus degetele in urechi dupa un timp relativ scurt au disparut iar seara am stat la calculator ca tarziu si iar am auzit acel tiuit de atunci nu sa mai oprit dar uneori se aude mai tare uneori mai incet si inca ceva acum ma si doare in zona urechii drepte cad mananc mestec ceva si dimineata ma trezesc si am urechile umede in interior de la ce poate fi si daca ma ajuta acest medicament care l-am comandat lipo-flavonoid MULTUMESC FRUMOS SI ASTEPT UN RASPUNS.
1 comentarii
0
07-09-2011, ora 14:07
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
tiuitul.. ca simptom.. se intalneste in zeci de boli !!!
asa cac acel medicament fara investigatii. si fara sa stiti cauza tiuitului.. nu prea are cum sa ajute
monitorizati tensiunea arteriala
facet i fund de ochi la oftalmologie
si un consult ORL.. cpmlet cu audiograma si timpanograma
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.