teama groaznica!!

29-09-2009
camelia007
Nu este medic/terapeut
camelia007
anul acesta la sf lunii aprilie am avut contact neprotejat cu o pers pe care o stiam de putin timp..dupa care in mai am facut o conjunctivita..doctorul orl'ist mi-a spus k e rinosinuzita..am tratat-o apoi am ramas cu durere pe parte respectiva am facut rmn cerebral si mi-a iesit k am sinuzita in parte aceea si mai am un conflic vasculo nervos intre un ram al unei artere si nervul v..in fine apoi in vara am racit in iulie mai precis am fost sa imi fac raze la plamani si m-au trimis sa imi fac aslo mi-a isit 600..am si probleme cu inima din cauza asta si ma dor siincheieturile memrelor..in tot acest tip imi e teama de o pp infectie cu hiv.stiu k la hiv ti-se imfla ganglionii.la ceafa am 2 puncte care ma dor doctorul imi spune ca e nevralgie arnold.si ca nu ar fi ganglioni mi-am facut echo mamar ca sa vad daca am ganglionii axilari inflamati..nu mi-a iesit nimichin schimb la spate in zona lombara am gasit nishte umflaturi care nu ma dor dar le simt cand le palpez la fel si deasupra genunchiului drept..doctorul mi-a sups k e un sindrom poststreptococic..cu tote am facut in august adica dupa 3 luni si 2 saptamani de la pp infectare testul hiv..mi-a isit negativ credeti k ar trebuii sa imi fac griji..si ca ar fi vorba cu siguranta de infecatrecu hiv..mi-am facut si analize la sange hemograma mi-a iesit bine..
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.