super slim chinezesc si slabirea

10-10-2008
18alipre
Nu este medic/terapeut
18alipre
buna! am inceput a treia luna cu super slim.aud pe toata lumea ca nu e buna ca face rau.eu recomand ca acele persoane sa-si faca un control.eu cunosc pe cineva care m-a vazut pe mine ca am slabit (13kg.in 2 luni)si a luat si ea.normal ca la inceput ai ceva simptome mai, , urate, , dar asta cred ca se datoreaza faptului ca nemaiputand sa mancam facem o anemie.persoana de care va spuneam a avut si ea un astfel de simptome dar era f.fericita ca a reusit sa slabeasca.intr-o zi a intrat pe forum si a vazut ce rau le este altora cu aceste capsule.pot sa spun ca din urmatoarea zi a inceput sa-i fie si ei la fel de rau, ba chiar se intreba daca o sa moara.de aici am tras concluzia ca a fost o simpla autosugestie dupa ce a citit pe forum eu am sfatuit-o sa le intrerupa si sa faca analize.a doua zi a mers si si-a facut analizele.rezultatul inafara de o usoara anemie nu avea absolut nimic, ba din contra ii scazuse si colesterolul pe care ea l-avea de obicei mare
de aceea eu zic ca nu pastilele sunt de vina, ci noi ca citim tot felul de prostii.apoi mai e chestia ca pe ele scrie clar ca nuse ia de cei care au hipertensiune, boli renale, diabet, etc, si totusi unele persoane de dragul de a slabii trec peste aceste contraindicatii.de aceea le e atat de rau
48 comentarii 12 Înainte ›
0
26-03-2009, ora 15:31
marcclaudia
Nu este medic/terapeut
marcclaudia
Buna ziua, am si eu o nedumerire. Care este super slim original? Am comandat si eu si mi-a venit, cu citeva zile inainte am luat din farmacie si pe cutie sria capsula de slbit, dar arata la fel cu super slim. Care este buna si care nu?
0
26-03-2009, ora 23:42
anaemona
Nu este medic/terapeut
anaemona
Diferenta consta numai in ambalaj.
0
15-04-2009, ora 10:32
lenuta suteu
Nu este medic/terapeut
lenuta suteu
Buna, si eu consum superslimm si sint incintata de rezultat pt ca imi tae pofta de mincare pur si sinplu nu imi este foame cind le iau slabesc da cind le las ma ingras imi este frica sa nu ramin dependenta de ele am prieteni care le consuma si nu se simt rau eu sper sa nu patim nimic rau pt ca sint totusi niste medicamente.
0
24-04-2009, ora 11:12
sgcmary70
Nu este medic/terapeut
sgcmary70
Buna, tuturor celor care au inceput programul de slabire cu super slim, indiferent de rezultat si opinii.
- am inceput si eu de marti 21.04.2009, ma simt f.bine nu am nici una din senzatiile ( rele) mentionate de alte persoane, am slabit deja 1, 5 kg in 4 zile, o sa va tin la curent cu rezultatul final, va doresc numai bine.
0
27-04-2009, ora 19:42
alynutza2009
Nu este medic/terapeut
alynutza2009
buna.eu iau super slim de 2 saptamani.si am slabit in jur de 4 kg.mai am unele dureri de cap dar in rest totul e bn.:D
0
27-04-2009, ora 19:43
alynutza2009
Nu este medic/terapeut
alynutza2009
ai dreptate.doar cand citesti park te ia ameteala :))))
0
20-06-2009, ora 16:15
Bayanca
Nu este medic/terapeut
Bayanca
Eu iau aceste pastile de 1 luna si 2 sapt si am slabit 12 kg. Nu ma simt rau de la ele doar ca am un gust care nu-mi place in gura... Avand in vedere ca nu fac nimic si iau doar pastila si slabesc eu zic MULTUMESC
0
22-06-2009, ora 13:02
sgcmary70
Nu este medic/terapeut
sgcmary70
salut celor cu curaj, am promis ca am sa revin dupa ce i-au pastilele si am revenit dar nu in bine, dupa numai o saptamana am ajuns la cardiologie din cauza pastilelor super slim, dupa un control amanuntit la inima nu am nimic, insa sa nu combinati niciodata pastilele cu cofeina dau palpitatii, tremurat, stari de agitatie si tot ce poate fi mai rau, mai aveam putin si m se punea diagnosticul STARE DE PANICA un semnal destul de rau, abia mi-am revenit.
eu slabisem cu programul de le FOREVAR un program excelent, nu am avut niciodata dureri de cap sau altele de genul de la super slim, mi-a vindecat si alergiile si nu am luat in greutate nici macar un gram si am un an si 3 luni de cand l-am facut, am slabit 10kg, nu stiu ce ma facut sa incerc super slim dar este clar NU SE POTRIVESTE LA TOATA LUMEA.
mai bine imi reiau reteta mea e mai sfanta, pentru ce-i interesati va pot da amanunte mai multe nu veti regreta.
0
05-07-2009, ora 18:13
mc5
Nu este medic/terapeut
mc5
buna! eu stiu mai multe persoane care au luat superslim. sa va zic efectele:
1. o persoana a luat timp de 30 zile, avea gura uscata, ameteli, manca numai fructe si legume ca nu ii era foame de la pastila, NU a slabit deloc de la pastile. a slabit 3kg, care foarte bine le putea slabi doar cu fructe si legume. asa nici nu se imbolnavea degeaba. a lesinat dupa 3 zile de la terminarea dietei si medicul i-a zis ca are mai multe lipsuri in organism si din cauza acelei pastile era in pericol de moarte. adevarul e ca avea un organism sensibil dintotdeauna, dar nici chiar asa sa ajunga..
2. alta persoana, a luat 30 zile, a slabit 8kg, usoara senzatie de ameteala si uscaciunea gurii, manca sanatos. a continuat sa manance sanatos si s-a laudat pe unde a apucat ca ea dupa 1 luna nu a pus nimic pe ea, pe la prieteni, rude, forumuri si a recomandat pastilele la toti. ei bine, pe la mijlocul lunii a 2a a vazut ca are 2kg in plus. de unde? ca ea manca sanatos, la fel ca in timpul curei, si mai facea si ceva exercitii. la inceputul lunii a3a avea deja 5kg in plus iar la sf lunii a3a 10kg !!! atunci s-a dus la nutritionist si si-a facut un meniu strict de slabire, pentru ca deja arata groaznic. nutritionistul i-a spus ca meniul ei de inainte era perfect sanatos si nu avea de ce sa se ingrase, analizele i-au iesit bune, probleme de tiroida sau altceva, nu are. deci, din ce cauza? SUPERSLIM!

unde am vrut sa ajung? sunt multe persoane care iau superslim si il lauda oriunde, ele nu stiu ca mai devreme ori mai tarziu pastilele or sa-si faca efectul "dorit". asa sunt pacalite multe persoane si tot mai multe consuma aceste pastile asteptandu-se la un rezultat miraculos, sanatos si de lunga durata! nu exista asa ceva. doar un mod de viata sanatos o sa va ajute sa slabiti sanatos si pe lunga durata.
0
22-09-2009, ora 09:20
Mery27
Nu este medic/terapeut
Mery27
Buna ! Am tot citit diferite forumuri la adresa acestor pastile si reactiile negative ale unora care au folosit. Culmea e ca la noi publicitatea negativa face ca alti oameni sa cumpere... pentru ca daca lumea doar l-ar fii laudat probabil nimeni nu l-ar fii luat pentru ca noi suntem sceptici la tot ce este "fabulos, miraculos, ne mai vazut, fara nici o reactie adversa ". Nu exista produs fara reactii secundare... dar e posibil ca multi din cei care spun ca le-a fost extraordinar de rau sa fii ignorat faptul ca pe prospect scrie sa ai grija cu cafeaua. Citesc si ma minunez, ... bun... toata lumea vrea sa slabeasca, este extraordinar, dar indiferent de pastila miraculoasa pe care o iei trebuie sa renunti la obiceiurile nesanatoase care te-a facut de la inceput sa te ingrasi, ... sunt care considera ca daca ia super slim pot in continuare sa mai guste niste cipsuri, sa mai bea niste cola sau alte sucuri deloc sanatoase, sau alte mancaruri care chiar nu fac bine si nu neaparat din cauza ca ar fii grase, dar pentru ca sunt pline de chimicale, E-uri, coloranti, hormoni de crestere chiar (carnurile din crescatorii adica : pui, porc, vita si nu stiu sigur dar presupun ca si pestele din crescatorii e bombardat cu chimicale de e in halul ala de gras )... s-au intrebat ei oare... de ce scrie sa consumi apa cat mai multa ?? eu consider ca trebuie tocmai pentru a putea elimina toxinele acumulate in organism fara a intoxica si bloca rinichii sau deteriora pielea. Dereglarile aparute in organism la unele persoane nu tin neaparat de aceste pastile, ci de consumul zilnic de chimicale, de preferinta de a bea suc, si nu apa, sau apa minerala in loc de apa plata, dar si faptul poate ca multi cred ca problema este greutatea si nu aprofundeaza problema suficient sa trateze exact ce trebuie, pentru ca in proportie destul de mare persoanele obeze au probleme de ordin psihologic, sentimental, care ii fac sa se indoape si chestia e ca pana nu isi vor rezolva problemele adevarate nu vor reusi sa slabeasca eficient (adica sa nu mai puna inapoi )... oricum eu nu ma refer la persoanele care au si ele 4-5 kg in plus desi si ele ar trebui sa aprofundeze un pic problema... pentru ca orice mica problema nerezolvata de va aduce inapoi la farfuria de mancare si se pare ca piata nu sufera de asa ceva, bani sa ai. Sunt casnica, nu sunt doctora nu sunt nimic, dar eu slabesc si sunt cu adevarat fericita, si nu pentru ca slabesc ci pentru ca am reusit sa gasesc sursa problemelor care nu imi dauna numai pe cantar dar si in relatiile cu oamenii din jur. de-a lungul anilor am incercat diete, pastile, care dadeau rezultat dar desi slabeam, doar ma bucuram dar nu eram fericita. Multi zic, pai cum sa fii fericita cu cate probleme sunt si stres. Dar totul este posibil.. pentru toti acei oameni care au fost intragostiti candva... sa isi aduca aminte... ca atunci cand esti indragostit nimic nu conteaza... si nici mancare nu iti mai trebuie, si nu te poate stresa nimic... esti in al noualea cer... ehhh... se poate sa fii asa in viata de zii cu zii si nu tre sa fii de cateva zile sau saptamani cu cineva ca sa te poti simti ca si cand esti indragostit, eu sunt cu sotul meu de aproape 8 ani, dar sincer abia acum sunt pe deplin multumita si fericita si indragostita pentru ca eu indiferent cat de mult mi-ar fii aratat ca ma iubeste sau orice lucru bun ar fii facut tot nu era bine. Stiti cum e... Dumnezeu iti da, dar nu iti baga si in traista, deci multi au luat pastile sa slabeasca, dar cu ce ati ajutat pastilele ca sa mearga totul struna ?? Cam ce cantitate de sare mancati zilnic ?? Cam ce cantitate de carnuri sau alte alimente concentrate in hormoni de crestere si adaosuri chimice ?? ca pana la urma in categoria alimentelor nesanatoase intra si legumele prin ingrasemintele aplicate si solutiile injectate ca sa creasca sau ca sa tina mai multe zile... nu e suspect ca o rosie de la tara din gradina se strica in 3-4 zile dar una de sera tine si 3 saptamani ?? sunt multe de comentat in legatura cu slabitul... iar eu as putea sa vorbesc la nesfarsit in legatura cu datul kilogramelor jos asa cum toti fac si chiar era in intentia mea sa incep sa ma laud cu kilogramele date jos, dar nu asta ma face mandra, ci reusita pe plan psihologic e cea care este cu adevarat de fapt ce mi-am dorit intotdeauna... eu nu am ce discuta despre super slim, mie nu mi-a facut rau, desi credeam ca o sa imi faca, pentru ca eu credeam ca am probleme cu inima, si cu tensiunea... Dureri de cap ??? cine nu are ? Dar tre sa investighezi de ce ai... sangerari nazale ??? dereglari menstruale ??? dereglari hormonale ?? probleme cu ficatul?? picioare umflate ? senzatii de sufocare, probleme cu stomacul ?? hiper aciditate gastrica ?? ameteli ? la un momentdat cu totii le avem... diferenta e cand... eu pe toate le-am avut. dar nu cand am inceput sa slabesc , dar eu am inceput prin dieta... si am continuat dupa doua luni cu super slim, si in afara de ameteli nu am avut alte probleme, iar ametelile le-am avut din cauza ca beam in continuare 3 in 1, considerand ca laptele din el taie efectul cofeinei, dar se pare ca nu e asa, si cand nu am mai baut nici nu am mai avut ameteli. Si intro zii la o prietena am luat doar doua guri dintr-un 3in1 si imediat am inceput sa simt cum imi creste pulsul si tremura carnea pe mine si deja aveam senzatia ca ma lasa picioarele... deci... ce sa inteleg... ca nici sa gust unele lucruri nu trebuie, deci, oameni buni... daca vedeti ca ceva va face rau... nu mai mancati, sau beti... nici nu mai gustati... sa stiti ca se poate si fara.. gasiti inlocuitori la alimentele sau lichidele care va fac rau mai ales cand sunteti la slabit... Eu am inlocuit cu ciocolata calda alba sau neagra... bine cand am chef sa beau ceva cald, dar nu in fiecare zii, dar oricum am baut si 3 intro zii si nu mi sa intamplat nimic... lasati branza sarata... lasati sarea in general...
Cred ca v-am plictisit, dar oricum vreau sa va urez succes, si sa nu faceti greseala sa ma intrebati de mai multe detalii pentru ca nu mai scapati de mine :d, si daca ati stii cum eram inainte... ha ha ha...
Va pup, si sa aveti in primul rad grija de sanatatea psihicului vostru... ;)
0
22-09-2009, ora 09:22
Mery27
Nu este medic/terapeut
Mery27
wow. nici mie nu imi vine sa cred cat am putut scrie. si inca mai aveam multe de spus.
ha ha ha
0
24-09-2009, ora 05:03
hazelwood
Nu este medic/terapeut
hazelwood
am 2 zile desuperslim, sotulmeu doar una.ne simtim bine la modul general.As dorii sa va intreb insa daca sufar de hipotiroidism pot consuma aceste pastile?Eu am primit rezultatele la glanda in ziua cand incepusem cura.Nu am inceput inca tratamentul pt tiroida, le-a mai combinat cineva?Si pastilele pt tiroida au reactii adverse ca palpitatii, cresterea tensiuni arteriale, tremuraturi, transpiratii, ameteli...Mi-a fost frica sa le incep deodata.Ce sa fac???
0
24-09-2009, ora 05:32
Mery27
Nu este medic/terapeut
Mery27
Buna Hazelwood ! nu sunt doctor sau sa am pregatire de genu, dar presupun ca nu ar fii tocmai indicat sa le iei pana nu reusesti sa iti reglezi tiroida, pentru ca pastilele de slabit iti accelereza metabolismul, si ma indoiesc ca doua medicamente care accelereaza si tensiune si tot sa poata aduce ceva benefic combiarea lor... Ai multe kilograme de dat jos?? Pe langa tratamentul pentru hipotiroidism nu ti sa dat si vre-un regim ceva... ?? Poate reusesti doar prin dieta, macar pana cand se reglaza, sau intra in parametrii cat mai aproape de normal nu doar tiroida ci si celalalte organe ca presupun ca o disfunctionalite a unui organ treptat duce ca intr-un lant la derglarea celorlaltor organe.., dar, dupa cum ziceam nu sunt in competenta sa dau indicatii medicale, poate doar opinii personale.. ce as putea sa iti spun e ca sunt la farmacie pastile care sunt din plante cu un continut mare de fibre (diomfibra) pe care sa le mananci cu 20-30 minute inainte de masa ca in timp sa reduci portia de mancare... nu iti strica foamea ci doar te ajuta sa te saturi mai repede... eu stiu ca imi fusesera prescrise de endocrinolog ca sa ma ajute sa slabesc dar doar prin dieta si era schestia ca trebuia sa mananc doar 400 de kcalorii zilnic... in principiu au ajutat atunci si dadeam jos cum dorise si doctorul cam 4 kg pe luna. doar ca m-am delasat eu :D.
Sper sa te fii ajutat cu ceva opinia mea.. in principiu orium ar trebui sa intrebi medicul daca poti lua pastile de slabit.
0
01-10-2009, ora 20:46
ayse
Nu este medic/terapeut
ayse
buna tututor.am inceput si eu aceasta cura cu super slim acu6 zile.prima zi nici un efect advers...a doua zi palpitatii, tensiune mare(trebuie sa mentionez ca fumez).a treia zi la fel.a patra zi nu mai aveam nimic, ma simteam chiar foarte bine.dar in schimb in a 5-cea zi mi-au aparut pe picioare niste pete rosii ca si cum as fi facut alergie.dimineata nu mai aveam nimik.ca in timpul zilei sa imi apara din nou si chiar si pe maini.nu am mai patit asa niciodata.sa fie de la super slim?a mai patit cineva asa ceva?nici nu stiu ce sa fac..sa continui sau nu?!?sunt pur si simplu disperata sa slabesc.va multumesc
0
02-10-2009, ora 10:07
sgcmary70
Nu este medic/terapeut
sgcmary70
pentru ayse
daca vrei cu adevarat o reteta de slabit cu garantare maxima, fara dureri de cap fara alergii, fara probleme de nici un fel si cand spun garantare maxima stiu ce spun pentru ca am facut-o eu dureaza intre 30-40 de zile se dau 10-12 kg jos.
in aceasta cura nu trebuie sa lipseasca sportul, macar atat cat tii cura.
intr-un an de cand am terminat-o nu am luat de cat 1 kg in plus, mi-a rezolvat si anumite probleme de sanatate cu ar fi rinita alergica, scurgerile vaginale, reglat ciclu menstrual, nu am facut gripa iarna trecuta si mai sunt, energia ta va fi cu aproximativ 7-8 mai tanara.
este putin mai scumpa, dar realizarile sunt din punct de vedere al sanatati nu au pret, au fost persoane care au asteptat rezultatul meu dupa care nu au mai stat pe ganduri iar astazi imi multumesc.
are rezultat uimitor la barbati, de 10 zile a inceput-o si sotul meu a dat jos 4, 5kg si este abia la inceput
ce este bun in aceasta cura ; invata organismul sa arda grasimile iar dupa terminarea ei vei mai da jos inca 2-3 kg, vei invata sa mananci sanatos si in acelasi timp vei arata excelent.

daca te intereseaza sa-mi scrii si iti dau mai multe detalii nu vei regreta eu am facut eforturi mari pentru a cumpara aceasta cura dar a meritat 100%, de tine depinde ce alegi.
-*
o zi buna!

(*modificat de administrator)
0
08-02-2010, ora 12:56
bilutza08
Nu este medic/terapeut
bilutza08
salut sgcmary70,

dami si mie mai multe detalii despre cura asta, -*


(*modificat de administrator)
0
04-04-2010, ora 23:40
puylory
Nu este medic/terapeut
puylory
buna... am citit foarte multe lucruri despre super slim... m'am hotarat sa le iau si eu... am komandat pe net si le iau de 2 zile... nu simt absolut nimic... nici o senzatie... nici de sete, nici de foame nimic... mi'e teama sa nu aibe nici un efect,.. mentionez k iau si antikonceptionale super slim dimineata si alea seara... are vreo legatura? sa intrerup anticonceptionalele?
0
27-04-2010, ora 12:06
andreea_pysicutza
Nu este medic/terapeut
andreea_pysicutza
buna...iau si eu super slim azi e prima zi de cand iau.nush ce sa spun decocamdata dar multi mi-au spus ca sunt bune daca te tii de el daca faci ce spune pe prospesc.ma simt energica.dar vreau sa va intreb ceva care stie.DACA IAU SUPER SLIM, ARE CEVA DACA FUMEZ?????????AST RASP URGENT
0
13-05-2010, ora 23:11
lory_89
Nu este medic/terapeut
lory_89
buna!!!sa imi zica si mie cineva de unde pot sa iau super slim original ca am luat unul de pe net cu 40 lei si nu are nici un efect am luat vreo 15 zile, si nimi.mananc la fel nu ma doare nimic etc.
0
18-05-2010, ora 13:22
Cristi2466
Nu este medic/terapeut
Cristi2466
Fiind primul post va salut pe toti.
Vreau sa ii raspund lui 18ariple chiar daca postu este din 2008, 18 ariple Super Slim sau alte pastile care iti taie pofta de mancare nu sunt sfinte dak erau asa bune lua toata lumea supraponderala, aceste pastile in timpul ciclului de 1 luna 2 3 4 cat timp le iei nu fac decat sa iti deregleze metabolismul ramai fara vitamine, proteine, glucide, lipide, creatina din corp iar dupa ce inchei ciclul corpul fiind slabit cu ce am enumerat sub nivelul normal el incerca sa revina si iti revine pofta de mancare mai mult k inaintea inceperi ciclului.
Concluzia slabesti 5-10kg si le pui la loc la fel de repede sau poate chiar mai repede pt mine aceste pastile sunt niste otravuri pentru organism ce inseamna asta sa slabesti cu pastile dak chiar va doriti sa slabiti folositi Carnitina supliment alimentar foarte bun o sala de fitness timp de 4-5 luni + o dieta scazuta in calori si carbo + niste cardio si slabiti usor si sigur garantez in acest caz dak faceti fitness dak ati renunta la Paine, Orez, Sucuri acidulate (mai ales cola) si ati creste un pic proteinele gen piept de pui fiert sau fript albusuri de ou branza degresata fasole. ati avea rezultate (ma refer asta sa includa dieta)
ati avea rezultate 100% bune
0
18-05-2010, ora 13:26
Cristi2466
Nu este medic/terapeut
Cristi2466
Si inca ceva pentru fetele tinere 20-30 ani chiar nu se merita sa va distrugeti degeaba cu asemenea pastile pentru ca voi fiind tinere aveti energie prea multa mai ales daca aveti un serici gen secretara eu zic ca o ora de cardio seara nu va va ucide
0
02-06-2010, ora 23:22
andoru
Nu este medic/terapeut
andoru
Buna seara
Am comandat shi eu super slim de pe internet la pretul de 40 lei, am shi eu o nedumerire, poate este fals, deoarece iau de vreo 3 sapatamani shi nu simt nici o schimbare, nu ma doare capu, nam greturi, nu ma simt balonat, am pofta de mancare, dorm noapte bine, sunt energic, shi am slabit ft putin cam 2 kg, oricum eu in ultimu timp am consumat mai multe legume shi nu am mai macat seara, ar fi trebuit sa slabesc mai mult, care este explicatia ?
0
09-07-2010, ora 23:59
sandy0810
Nu este medic/terapeut
sandy0810
buna...
si eu am luat super slim anul trecut..dar acum nu mai gasesc original...imi spuneti si mie de unde vati comandat recent si era ok?:D
mersi..
0
12-07-2010, ora 12:38
dika22
Nu este medic/terapeut
dika22
am luat si eu si superslim si capsula de slabit anul trecut. ce se spun am slabit cam 8 kg in 3 luni, dupa care nu am mai dat jos nici macar un gram. bineinteles ca am pus vreo 6 la loc dupa ce le-am intrerupt. acum iau colon help si astept rezultatele pt ca am uitat sa precizez ca luam capsula de slabit si superslim impotriva constipatiei
0
19-07-2010, ora 16:22
mitza81
Nu este medic/terapeut
mitza81
dar nu ati auzit ca toate produsele de slabit chinezesti contin sibultramina?
0
25-07-2010, ora 17:17
cvera
Nu este medic/terapeut
cvera
nu stiu ce crede-ti voi fetelor despre super slime...dar un singur lucru va spun ca depinde de fiecare organism in parte.eu anul trecut am slabit cu super slime in 2 luni si ceva 16 kg...si nu am mai pus intr-un an si ceva decat vreo 4 kg.insa acum de vreo 4 zile m-am apucat iar si sunt ok...nici atunci nici acum nu am avut nici o reactie..insa prietena mea dupa cateva zile a luat-o salvarea de la servici...parerea mea este ca daca vreti sa incercati sa incercat 1-2 zile si sa vedeti singuri ce reacti aveti.daca e sa ascultati la toti ce zic niciodata nu o sa incercati si o sa traiti cu sute de intrebari fara raspunsuri gen...oare mie imi era bun?..oare mie mi-ar fi fost rau/.as fi slabit cu pastilele?.fiecare orbanism in parte este diferit asa cum sunt diferite degetele de la o mana/.mult succes tuturor care vor sa incerce
0
26-07-2010, ora 13:23
sandy0810
Nu este medic/terapeut
sandy0810
de pe ce site vºati cumparat?imi spuneti va rog?:D
0
26-07-2010, ora 14:15
mitza81
Nu este medic/terapeut
mitza81
dar de ce trebuie sa apelati la pastile cand se poate slabi in mod natural cu o alimentatie sanatoasa si efectele vor fi de lunga durata?
0
26-07-2010, ora 16:37
ayse
Nu este medic/terapeut
ayse
si eu as vrea sa cumpar super slim dar imi este frica sa comand de pe un site oarecare pt ca nu pot sti ce este in cutie.daca stie cineva un site sigur va rog sa ne spuneti.am luat super slim acum un an de zile si am slabit 10 kg intr-o luna.si m-am simtit f bine.
0
04-08-2010, ora 11:50
maria simona
Nu este medic/terapeut
maria simona
ce stiti daca dauneaza diabeticilor ?, deoarece iau si eu de 3 zile si i-mi este gura mereu uscata ca la diabetici si doresc sa consum multa apa.Cam asa stiu ca patesc si diabeticii cind le creste glicemia
Adaugă un comentariu / răspuns
48 comentarii 12 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.