sunt putin ingrijorata

25-05-2015
Lavinia1998
Nu este medic/terapeut
Lavinia1998
azi, trebuia sa imi vina menstruatia(28de zile) pot spune ca am simptome(ma doare zona abdominala, dar e o durere care trece si revine, spatele la fel, sanii ma dor de o zi si acneea care la mine se manifesta printr-un singur cos ca lumea sub piele ) acum 3 saptamani eu si iubitul meu ne-am cam iubit(nu am facut sex!) ne-am atins foarte putin zona genitala iar el avea o cantinatie nesemnificativa de lichid preejaculator iar inainte de asta nici vorba de vreun 'numar' sau ceva, cum am spus nu am facut sex, mentionez si faptul ca eu sunt virgina.Nu cred ca am cum sa raman insarcinata, dar cu toate astea sunt destul de stresata. Citesc tot felul de pareri si am inceput sa ma documentez tot mai mult si am vazut ca urinarile apar la sarcina, iar azi cred ca am fost de 6 ori la baie (urina in cantitati mici). Am mai citi, tot pe internet si ca inainte de menstruatie acea secretie nu mai este atat de abundenta (exact ceea ce mi se intampla, apare de vreo 2 zile foarte putin, iar in perioada14-15, nu mai stiu exact a fost o secretie destul de consistenta, presupun ca aceea a fost perioada ovulatiei, iar noi nu am facut nimic atunci). Atat de mult vreau sa ma linistesc...parca parerile astea ce le gasesc pe internet ma agita si mai mult
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.