sunt insarcinata? e posibil?

30-06-2009
emadiana
Nu este medic/terapeut
emadiana
buna..am si eu o problema in luna asta iunie mi a venit menstruatia pe 1 si de obicei tine 5 zile pe data de 11 am intretinut un asa- zis raport sexual cu prietenul meu in sensul ca doar a intrat si a iesit fara sa ejaculeze apoi pe 21 ne am jucat si a ejaculat pe anus suntem in 30 luna asta iunie si inca nu mi a venit ciclul oare sunt motive de ingrijorare ca as fi insarcinata am facut 2 teste de sarcina dar au iesit negative rog sa mi raspunda cineva...sunt foarte speriata
3 comentarii
0
30-06-2009, ora 17:20
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Stai linistita caci ciclul iti va veni.Nu esti insarcinata.
0
30-06-2009, ora 18:02
emadiana
Nu este medic/terapeut
emadiana
am luat in tot timpul asta omeran si motilium pe sindrom diseptic ulceros...poate fi cauzata intarzierea si de aceste pastile
0
30-06-2009, ora 19:21
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Nu au legatura aceste medicamente cu ciclul acesta poate intarzia cu cateva zile in minus sau in plus in conditii de stress, oboseala, efort fizic prelungit, la anumite diete alimentare sau anumite medicamente nu cele pe care le-ai luat tu , o raceala, etc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •