sunt insarcinata?

24-03-2015
bursuc1
Nu este medic/terapeut
bursuc1
Buna, am o intarziere de 9 zile a cm. Trebuia sa imi vina pe 14. Am facut cateva teste si sunt negative. Am greturi minore matinale, dureri minore in partea de jos, si am scurgeri albicioasa asemanatoare cu cele de la perioada de ovulatie. Mentionez ca vreau sa mai am un copil si ne chinuim de aprox 6 luni. Am mai avut intarzieri de pana la 10 zile dar nu aveam scurgeri si aveam dureri. Mai mentionez ca la primul copil sarcina s-a descoperit abia in sapt a 5 cu testul de sarcina. Vreau sa stiu daca simptomele care le am sunt de la sarcina., Mulrumesc
2 comentarii
0
24-03-2015, ora 11:18
bursuc1
Nu este medic/terapeut
bursuc1
Vad ca, nu e nimeni disponibil pt moment...mai nou aseara nu am putut dormi deloc pe burta. am dureri de burta cand dorm pe ea..si imi aduc aminte bine ca la prima sarcina am avut dureri de burta...ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Ms
0
25-03-2015, ora 14:25
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Control ginecologic amanuntit cu ecografie transvaginala.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •