sunt insarcinata?

04-03-2015
anonim12345andreea
Nu este medic/terapeut
anonim12345andreea
Buna ziua tuturor.sunt noua pe acest forum.vineri seara am fost la prietenul meu, ne-am jucat putin unul cu celalalt iar la un moment dat am simtit pe mana lichidul preejaculator.dupa asta mia facut oral, dupa sida 'frecat-o' de zona mea inima.precizez, sunt virgina, nu am fost penetrata.mai precizez si faptul ca in data de 26 am fost cea mai fertila, am avut ovulatia iar 'contactul sexual' s-a petrecut pe 27.de ejaculat a ejaculat dupa vreo 5 minute dupa asta.in 12 trebuie sa imi vina c.m, e posibil sa fiu insarcinata?va rog ajutaţi-ma cat mai repede!
3 comentarii
0
04-03-2015, ora 13:57
anonim12345andreea
Nu este medic/terapeut
anonim12345andreea
Va rog din suflet sa imi raspundeti.Sunt foarte speriata.precizez ca am in fiecare zi o scurgere mai transparenta
0
06-03-2015, ora 17:33
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Nu sunteti insarcinata.
0
24-03-2015, ora 11:24
bursuc1
Nu este medic/terapeut
bursuc1
Sansele sunt egale cu 0 sa, ramai insarcinata fara a fi facut sex normal. Fara penetrare nu se poate ramane insarcinat. Am mai auzit insa ceva povesti ca poti ramane insarcinata daca faci baie in apa unde a fost ejaculat. Nici asta nu o prea cred dar nu sunt 100% sigura.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •