sunt insarcinata?

23-11-2009
green_eyes
Nu este medic/terapeut
green_eyes
buna ziua.am o mica problema.in data de 15 a lunii trebuia sa am menstruatie.de obicei in ultimele 3 luni imi venea tot pe 15.in data de 15 nov am avut contact sexual.prietenul meu a ejaculat dar in afara.s a sters apoi am mai facut o o data dar fara prezervativ.el zice ca nu are cum sa raman insarcinata.dar ptr linistea mea...in ziua de marti am luat postinor 2.nu trecusera 72 de ore. acum dupa administrarea acestuia nu am nici sangerari, absolut nimic. imi poate spune cineva daca sunt sau nu insarcinata?am facut un test de sarcina in ziua de luni dupa contactul sexual inainte de a lua postinor 2 dar a fost negativ. se poate sa ma fi dereglat cu totul ? ar trebui sa consult un medic ginecolog?sau doar sa astept sa vad ce se intampla? va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul