sunt insarcinata?

28-10-2009
raula89irl
Nu este medic/terapeut
raula89irl
Imi intarzie ciclu de cateva zile, luna trecuta mi a intarziat din nou cam o saptamana mi am facut trei teste si nu am fost insarcinata iar dupa cateva zile mi a venit acum din nou imi intarzie ciclul, imi curge un lichid care dupa ce se usca este galben, mi sau unflat putin sani si nu prea am pofta de mancare, datimi va rog un sfat ce sa fac?
4 comentarii
0
28-10-2009, ora 17:04
cristina_mec
Identitate neconfirmată
cristina_mec
acele simptome pot fi premenstruale.Dar daca continua problema cu intarziatul mergi la un ginecolog, poate fi vb de un ovar micropolichistic sau alte afectiuni sau poate fi de la stres, u singura iti produci amenoree secundara (intarzierea menstrei).


Multa sanatatez!
0
28-10-2009, ora 17:13
raula89irl
Nu este medic/terapeut
raula89irl
Multumesc, da intradevar sunt putin stresata pt k sunt in strainatate si de putin timp mi am pierdut locul de munca si imi caut alceva de lucru, sunt foarte stresata, din ce cauza se poate produce ovar micropolichistic?
0
29-10-2009, ora 14:32
raula89irl
Nu este medic/terapeut
raula89irl
totul e ok, m-am speriat deageaba astazi mi-a venit si am luat si prima pastila acum respir usurata nu o sa mai am probleme:)
0
17-11-2009, ora 23:26
cristina_mec
Identitate neconfirmată
cristina_mec
Ma bucur.

Multa sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce întârzie menstruația?
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •