este posibil sa existe sangerari mici in loc de ciclul menstrual si sa fi gravida?

31-10-2007
aydda
Nu este medic/terapeut
aydda
buna seara, am si eu o intrebare legata de sarcina:este posibil sa existe sangerari mici in loc de ciclul menstrual si sa fi gravida? volumul sanilor s-a marit foarte mult plus stari de greata.?? va multumesc
7 comentarii
0
31-10-2007, ora 00:00
alinna
Nu este medic/terapeut
alinna
stiu ca exista ciclu peste sarcina, insa cantitatea e mai mica decat a menstruatiei si culoarea e putin maronie
0
31-10-2007, ora 00:00
IuliaAlbu
Nu este medic/terapeut
IuliaAlbu
pai.in primul rand cel mai sigur e sa-ti faci un test, poti sa t gandesti si daca ai intretinut relatii in zilele 13-17 ale ciclului menstrual. Raspunsul e da.pot sa apara sangerari mici si mai inchise la culoare
0
31-10-2007, ora 00:00
ellya
Nu este medic/terapeut
ellya
buna...din cate am citit eu...ai toate sansele sa fii...
Cred ca stiu totul despre simptome...dar altceva...nimic...din pacate..:((
0
31-10-2007, ora 00:00
eo
Nu este medic/terapeut
eo
intrebarea asta cu menstrautiile mi-am pus- o si eu de foarte multe ori...nu pot sa-ti zic nimic sigur.
insa problema cu sanii ar fi un semn destul de clar ca esti insarcinata.cel mai bine e sa-ti faci un test de sarcina!
0
01-11-2007, ora 00:00
aydda
Nu este medic/terapeut
aydda
va multumesc foarte mult ca sunteti alaturi de mine.ar fi minunat sa fiu insarcinata.cat despre teste...nu stiu ce sa zic am facut cateva dar cica nu-s.va pup.
0
07-11-2007, ora 00:00
eo
Nu este medic/terapeut
eo
pana la urma ai aflat ceva?:)
testele erau gresite?
0
21-11-2007, ora 00:00
ione_ione
Nu este medic/terapeut
ione_ione
eu am luat pastila de a doua zi da de fapt le-am luat pe amandoua de odata e posibil sa nu isi fak efectul si sa fiu insarcinata??????
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce apare greața în sarcină?
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Senzația de greață după masă - afecțiuni posibile
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •