sunt gravida, sau eram?

23-12-2007
catadede
Nu este medic/terapeut
catadede
buna, sunt f ingrijorata in ceea ce priveste starea mea de sanatate. iau Desorelle de mai bine de un an de zile si nu am avut nici o problema pana acum cateva zile cand au inceput niste dureri de burta, variate ca intensitate, iar acum la 3 zile am avut mici sangerari, iar azi nu pot sa zic k o sangerare abundenta, dar mi a curs ceva ca si cum ar fi o membrana, ceva mai solid si ca si cum ar avea 2 balonase umplute cu aer foarte mici. precizez k inca mai am de luat inca 5 pastile din folie si nu mi s a mai intamplat sa am scurgeri cat timp am luat pastilele si le am luat si corect. se poate sa fi rama insarcinata si sa nu mi dau seama? sau poate sa fie vreun semn al unui avort spontan? va rog din suflet sa ma ajutati!
1 comentarii
0
26-12-2007, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
Din descrierea dv reiese că este destul de probabil să fi fost vorba de un avort spontan.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul