stresata...ajutati-ma:(va roog! sa fie sarcina?

08-10-2009
ciubuca
Nu este medic/terapeut
ciubuca
in zilele aste tot observ ca putzin mai incolo de la intrarea in vagin am un bob, cat o nuca.aproximtiv. Deci colo inuntru..ce poate fi??il pot simtzi cu degetul!!..spunetzi-mi va rog ca nu sunt insarcinata..adik as putea sa simt eu cu gdegetul bobu acela si sa fie sarcina??:O:O este posibil asa cva?? doar luni trebuie sa merg la control dar eu pana luni moor de stress:(..ce poate fi ala?? spunetzi-mi parerea dumneavoastra..nu mai stiu ce mi se intampla..deci cu totu k am facut 2 teste si au iesit negative, le-am facut corect si la intervale de 3 sapt, apoi la iar la 7 sapt dupa ultimul contact sex...tot intr-un stres sunt!! dvs suntetzi singura care imi putetzi da o parerea..pt k nu am p cine intreba, prietenele nu au experientza..nu am pe cine intreba:(
astept raspuns!!!:*
1 comentarii
0
09-10-2009, ora 14:46
nonni
Nu este medic/terapeut
nonni
nu e sarcina stai linistita. poate fi colul ce simti cu degetul.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul