stie cineva??

28-05-2009
cristi 8810
Nu este medic/terapeut
cristi 8810
de ceva vreme am o problema...cand sunt pe punctul de a avea un act sexual nu mi se mai "scoala".stie cineva ce poate fii?am cautat mai multe remedii naturiste si am gasit BRANCA URSULUI si nu stiu ce sa fac...sa iau...sa nu iau...a folosit cineva asa veva...a dat vreun rezultat?dak nu macar un remediu ceva.a avut cineva probleme de genu'?...as vrea mai multe sfaturi
2 comentarii
0
29-05-2009, ora 08:19
dear
Nu este medic/terapeut
dear
depinde citi ani ai, si daca nu suferi de ceva organic.trebuie eliminata intii aceasta posibilitate, iar apoi ramine doar partea psihica.din pacate foarte multi barbati au probleme cu erectia de la stres alimentatie etc si majoritatea se inhiba din cauza, , nereusitelor" isi induc sentimentul de neputinta ceea ce nu e deloc benefic.
ai nevoie si de o partenera care sa-ti cunoasca problema si care te poate ajuta;
branca ursului e buna dar ar trebui sa faci si un consult la un urolog-depinde de cind ti se intimpla si daca mai ai si alte simptome.
0
29-05-2009, ora 19:01
cristi 8810
Nu este medic/terapeut
cristi 8810
am 21 de ani...mi seintampla numai atunci in momentul cand sunt cu ea.dimineata cand ma trezesc "sunt in forma"nici mie nu imi vine sa cred.pana acum nu am avut astfel de probleme...nici nu am avut o viata sexuala regulata dar cand se intampla era bine.acum mor de ruisine cand vreau sa fac sex si nu se scoala.am mai vorbit cu cineva si a zis sa ma duc la endocrinolog.deci la endocrinolog sau la urolog?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.