stari de oboseala generand atroce dureri de cap

08-10-2007
Nu este medic/terapeut
De cativa ani ma tot lupt cu stari de oboseala care unerori mi se par insuportabile.Dimineata cand ma trezesc nu pot sa ma dau jos din pat de oboseala.am senzatia ca totul se prabuseste cu mine.Am luat vitamine, calciu, mg, fier insa totul fara efect.Mi-am facut si analizele. Rezultatul a fost negativ referitor la calciu. mg, fier, anemie. In afara de starile groaznice de oboseala am si dureri de cap in special in zona cefei.Durerile incep cu ora 10 a diminetii si in cazul in care nu iau un analgezic...durerea fiind atat de mare generand dureri de voma, ameteli. Durerile tin uneori si o saptamana sau chiar mai mult.De exemplu asta vara am avut un examen mai greu ajungand acasa cu o groaznica durere de cap, voma, nemaiputand vorbii sau merge.De cativa ani ma tot lupt cu aceste stari de oboseala si dureri de cap in zona cefei uneori in partea stanga a timplei de nu stiu ce sa fac incotro sa merg ce tratament sa mai iau. Aceste stari au devenit total insuportabile facand sa ma gandesc la ce este mai rau.Am f mult de invatat - urmez cursurile celei de a doua facultate- lucru care ma impiedica sa-mi desfasor in mod normal ceea ce mi-am propus sa fac.VA ROG ENORM POATE IMI PUTETI DA SI MIE UN RASPUNS. Cu multa consideratie ETTA
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.