spondilo-artroza cu ciocuri

20-08-2011
madalina77
Nu este medic/terapeut
madalina77
am fost operata de polichist ovarian dreapta scos stanga rezectie acum 2 ani. problema mea e ca acum ma doare coloana si spatele de nu ma pot odihni, am facut ecografie amdominala ficat rinichi splina nu miau gasit nimic, raza la coloana in care spune ca am manifestari spondilo-artrozice cu marunte osteofite, ecograf ginecologic e totul bine. Transpir foarte des si nu pot ridica nimic decat 1 kg maxim in mana dreapta la care observ durere continua, transpir f des si daca nu ma schimb racesc chiar si vara. racesc f des jos. Va rog spunetimi daca toate au legatura cu operatia si daca imi mai pot reveni vreodata. specific ca ma trezesc din 2 in 2 ore noaptea sa ma schimb si nu ma pot odihni. Precizez ca doctorii nu mi-au dat decat calciu si antiinflamatoare dar fara nici un rezultat. ce analize tr sa mai fac?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul