sper ca nu o sa treceti cu vederea!

18-01-2008
mairon
Nu este medic/terapeut
mairon
mai oameni buni ! am 21 de ani, nu prea am facu sex ! adik mai delok, o data mai demult ! problema este ca am ameteli fff mari, stari de lesin, tremuraturi, chestia asta mi sa intamplat acum 8, 9 luni de zile si persista si acum, nu pot merge singur la munca, de iesit pe afara nu mai vorbesc ! OARE SA FIE DIN CAUZA CA NU AM FACUT SEX ? SAU CE O FII ??VA ROG DATI-MI UN SFAT !
8 comentarii
0
19-01-2008, ora 00:00
sorinG
Nu este medic/terapeut
sorinG
Problema ta nu este ca nu ai facut sex este cu totul altceva.S-ar putea sa ai calciul scazut sau o stare de anxietate.Simptomele acestea si multe altele inca le am si eu de aproape 3 ani.Cel mai bine fa-ti analizele ca sa te convingi.
0
19-01-2008, ora 00:00
stud numero 8
Nu este medic/terapeut
stud numero 8
Sexul are multe beneficii ( in special cel de calitate) dar in cazul tau simptomele nu cred ca se datoreaza faptului ca esti virgin. Recomand niste analize : hemoleucograma, nivelul electrolitilor ( Ca, Na, K etc, ), VSH, fibrinogen, PCR. Apoi medicul tau de familie in urma rezultatelor te poate indruma catre un consult de specialitate. S-ar putea sa fie o tulburare metabolica, neurologica , imunologica sau chiar altceva.
0
19-01-2008, ora 00:00
stud numero 8
Nu este medic/terapeut
stud numero 8
Imi cer scuze, formularea ta in legatura cu viata ta sexula a fost cam ambigua, deci nu mai esti virgin doar ca nu ai mai facut sex de nult timp ; asta nu schimba cu nimic datele problemei, raspunsul meu medical este acelasi
0
19-01-2008, ora 00:00
medic_online
Identitate neconfirmată
medic_online
Nu are legatura cu sexul da o fuga la un medic si niste analize sunt bune...
0
19-01-2008, ora 00:00
mairon
Nu este medic/terapeut
mairon
pai ma-m saturat de analizeee am facut de 4 ori analize si mi se spune mereu cas sanoatos tun!!!!!!!!!! tine ceva de neurologie, ce sa fie ca nu stiu unde sa ma mai duc !!! ceva encefal ??
0
19-01-2008, ora 00:00
Dr. Marina Prunea
Medicina de familie
Dr. Marina Prunea
Du-te la un neurolog! Trebuie sa-ti faci si un EEG daca analizele de sange iti sunt bune. Starile de lesin nu sunt OK. Iti aduci aminte ce ti se intampla? Sunt urmate de somn?
0
19-01-2008, ora 00:00
mairon
Nu este medic/terapeut
mairon
ma simt in nesigurantza si vreau sa stau cu cineva undeva acasa in pat ! si aprob ca de multe ori trag la somn! deobicei dorm mult!
0
09-03-2008, ora 00:00
olteanca
Nu este medic/terapeut
olteanca
IA LEGATURA CU UN MEDIC NU ESTE DE NATURA GINECOLOGICA PROBLEMA TA
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici