spania disperat

08-11-2006
raztot
Nu este medic/terapeut
raztot
Buna ziua pt toti.Am o problema care ma framanta de 2ani, am avut relatie cu o fata care mi-a spus ca are sifilis(dupa ce s-a rupt prezervativul si am avut scurt act sexual fara prezervativ)mi-am facut analize la 3luni dupa act si au iesit negative.de atunci nu am mai avut relatii sexuale pana acum 4luni-acum ce ma indoieste este ca mi-au aparut cateva punctulete rosii pe capul penisului, cand am facut sex prea mult a doua zi imi curgea ceva lichid galben si se usca pe canal.fata cu care am avut relatiile acestea a fost virgina.sunt disperat pt ca nu stiu sigur daca am sifilis sau nu.si mai am o problema mare.dimineata nu am erectie-cum se spune ca au barbatiii.poate fi chiar o prostatita ca sunt si cam slabit (nu am putere).VA MULTUMESC !daca puteti un raspuns eu astept cu stima - sincer nu stiu ce sa mai cred.am 21 de ani.
2 comentarii
0
11-11-2006, ora 00:00
drvirgilsimi
Nu este medic/terapeut
drvirgilsimi
Dragul meu,
NU ESTE CAZUL SA DISPERI PENTRU CA NU AI NICI O BOALA VENERICA ! MICILE LEZIUNI DE PE GLANDUL PENISULUI SUNT LEZIUNI DATORATE IRITATIEI MUCOASEI DIN TIMPUL ACTULUI SEXUAL, AL PREZERVATIVULUI, DAR SI AL PULBERILOR LUBREFIANTE CU CARE SUNT UNSE PREZERVATIVELE. FAPTUL CA NU AI ERECTIE MATINALA ESTE O PROBLEMA CARE SE DATOREAZA FIE OBOSELII TALE EXCESIVE SI A LIPSEI CRONICE DE SOMN, FIE STRUCTURII TALE PSIHICE ANXIOASE, FIE AMBELOR SITUATII. ORICUM, ELE POT FI TRATATE. UE TE SFATUIESC SA-TI IEI O VACANTA DE MINIMUM 2 SAPTAMANI IN CARE SA TE DESTINZI, SA FACI REPAUS SEXUAL, SA TE ALIMENTEZI CU TOT CE-TI POFTESTE INIMA, INSA FARA ALCOOL. SI APOI VEI FI IARASI FRESH. SUCCES !!!
0
13-01-2007, ora 00:00
ion_dani
Nu este medic/terapeut
ion_dani
mai bine cauta-l pe dr.CIOMU !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.