solutia impotriva erectiei slabe si ejacularii precoce. | Forumul Medical ROmedic

solutia impotriva erectiei slabe si ejacularii precoce.

04-05-2011
hunter
Nu este medic/terapeut
hunter
Am gasit solutia impotriva erectiei slabe si a ejacularii precoce dupa mult timp de stres si demoralizare psihica. Nici acum nu-mi vine sa cred sincer va spun. Dupa ce am fost la nu stiu cate cabinete de urologie si clinici gen On Clinic am ajuns la concluzia ca tratamentul dat de acestia este o mare vrajitorie si anume ca are o eficienta determinata. Cum nu mai iei pastilele totul revine la normal. Eu am gasit solutia si este cat se poate de simplu, fara tratament. Va garantez ca puteti mentine o partida de sex cat timp doriti fara nici o problema. Metoda este foarte eficienta mai ales pt cei care sufera de ejaculare precoce. Daca vreti sa stiti mai multe despre asta ma puteti contacta -*


(*modificat de admin)
1 comentarii
1
05-07-2011, ora 16:09
serrano
Nu este medic/terapeut
serrano
ia spunene, sun curios. am aceleasi probleme si eu
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • ExerciÈ›ii pentru disfuncÈ›ia erectilă
  • Ce înseamnă să ejaculezi prea repede?
  • ErecÈ›ia slabă - evaluare, diagnostic, cauze, simptome, tratament È™i remedii eficiente
  • Pierderea erecÈ›iei - cauze, remedii, tratament È™i sfaturi utile
  •